48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : Катерина Палеха: «Головним стартом буде чемпіонат світу»


Катерина ПалехаУкраїнські лучниці вдало відкрили літній сезон, здобувши золоті нагороди командного Гран Прі Європи, що відбувся у французькому місті Рьом. «Золото» «кували» дві представниці Львова – Катерина Яворська та вихованка Львівського училища фізичної культури Катерина Палеха, а також Анастасія Павлова з Нової Каховки.
На жаль, чоловіча збірна, у складі якої виступав ще один вихованець училища Георгій Іваницький, загальмувала у 1/4 фіналу. Дорогу нашій команді перейшли іспанці, які виграли сутичку з рахунком 204:212. У чоловіків чемпіонами стали французи, другими фінішували росіяни, а українці в підсумковому протоколі — восьмі.
В особистих змаганнях наші лучники виступили не так вдало. Найкращим серед чоловіків став львів’янин Ярослав Мокринський. Він посів п’яте місце. Серед жінок найкращою з українок, поступившись у фіналі представниці Німеччини, була Анастасія Павлова — друге місце. Львів’янки Яворська та Палеха й Лідія Січенікова з Чернівців поступилися за вихід у 1/4 стадію змагань. Вони в підсумку посіли дев’яте місце.
Одразу після повернення з Франції про виступ наших лучниць і не тільки розповіла Катерина Палеха.
— Виступом, мабуть, задоволені на всі 100 відсотків?
— Ураховуючи те, що це були перші змагання просто неба, відкриття сезону, виступом я задоволена. Тим паче, що тренуватися за межами залу через погодні умови в мене не було змоги.
— Наскільки важливим був цей старт?
— Цьогоріч ми вже стали чемпіонками Європи в зимовому виді змагань. Дуже хотілося підтримати імідж країни та здобути такі ж нагороди і в літньому турнірі.
— У Франції до стрільби з лука особливе ставлення?
— Так, справді. У Ремі — місті, де відбувалися змагання, — усе було на найвищому рівні. Шикарне поле, на якому ми стріляли, гарний зал, багато глядачів. Але саме місто, щиро кажучи, не вдалося оглянути. Все-таки ми приїхали не з туристичною метою. Нам треба було зосередитися на виступах і не відволікатися. Усі лучниці довго готувалися до чемпіонату Європи, і врешті хотілося досягти результату. А якби гаяли час на екскурсії, то нічого не виграли б. Тому, крім поля та мішеней, я нічого не бачила.
— А в яких державах виступати особливо приємно чи цікаво?
— Є змагання, які з року в рік відбуваються в одному місті. Там ми вже почуваємося, немов удома. Знаємо вітер, чого очікувати від погоди. Цікаво стріляти в нових країнах, у нових умовах. У Ремі ми стріляли з різних боків, а фінали взагалі перенесли в нове місце. Було цікаво. Так завжди, коли зіштовхуєшся з чимось новим.
— Які головні змагання сезону?
— Головним стартом буде чемпіонат світу, що відбудеться наприкінці вересня. Окрім того, будуть етапи Кубка світу та Гран-прі Європи.
— У стрільбі з лука є поняття «пік форми»? З чим він пов’язаний?
— У всіх видах спорту є пік форми. У кожному він настає по-різному. Кожен спортсмен має спади та підйоми, цей процес є індивідуальним.
— А з чим пов’язані Ваші спади та підйоми?
— Знала б прикуп, жила б у Сочі (сміється). Не знаю, як відповісти на ваше запитання. Усе залежить від багатьох чинників: сім’ї, погоди, сну… Усе може позначитися на готовності, й будь-яка дрібничка — все змінити.
Джерело: Гліб Ваколюк, www.gazeta.lviv.ua

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Стрільба з лука

Стрільба з лука

Панциру і Наумова – переможці юніорського Кубка Європи зі стрільби з лукаГеоргій Іваницький – срібний лауреат Кубка світу зі стрільби з лукаМаркіян Івашко – абсолютний переможець Кубка КокотаПанциру, Наумова і Онишкевич серед переможців юніорського чемпіонату Лучники ЛУФК сильні у командній стрільбіКубок Чернівців розіграли Івашко та ІваницькийУчениця ЛУФК Жанна Наумова – найкраща спортсменка Львівщини у травні 2019р.Жанна Наумова – переможниця молодіжного Кубка Європи зі стрільби з лука.Сліпець і Борик – переможці «Олімпійських надій-2019» зі стрільби з лукаІваницький, Трапезнікова і Гнип – чемпіони України зі стрільби з лука у командіКатерина Палеха пробує себе у новій якостіТрапезнікова – чемпіонка України, Панциру і Булах – у п’ятірці кращихГеоргій Іваницький – бронзовий лауреат Гран Прі Європи зі стрільби з лукаЖанна Наумова і Єва Булах – бронзові призерки міжнародних змагань у ТуреччиніЖанна Наумова: «Тепер вчусь у спортивному училищі. Там нікого медалями не здивуєш»