48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : Серед олімпійських надій перша Гнип


Соломія ГнипУ м.Львові на стрільбищі «Цитадель» 29 квітня – 3 травня 2013р. відбулися традиційні, вже шістнадцяті, міжнародні змагання «Олімпійські надії» зі стрільби з лука серед юніорів і кадетів.
Для українських молодих лучників львівські старти носили рейтинговий характер і були одним з етапів відбору до збірної команди України.
З найкращого боку проявила себе на турнірі учениця 9 класу Львівського училища фізичної культури Соломія Гнип. Спочатку Соломія декласувала усіх своїх суперниць у особистому олімпійському раунді серед дівчат-кадеток, а потім привела до перемоги і команду СКА, за яку виступала на цих змаганнях.
Приємно, що у особистому турнірі Гнип по черзі перемогла своїх основних суперниць за попадання в кадетську збірну, зокрема у півфіналі – Вікторію Олексюк з Чернівців 7:3, а у фіналі – іншу чернівчанку Надію Перекуту 6:5.
Ще одна львівська кандидатка у збірну Марта Мацех посіла 4 місце.

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСтрільба з лука

Стрільба з лука

Остап Сліпець і Максим Борик – бронзові призери кадетського чемпіонату УкраїниКатерина Палеха і з «блочного» лука стріляє влучноМаркіян Івашко – зимовий чемпіон України зі стрільби з лукаЄва Булах – чемпіонка України зі стрільби з лука у приміщенніБулах і Панциру у топ-8 Світової серії зі стрільби з лукаКатерина Соколенко – переможниця 24-годинного стрілецького марафонуЖанна Наумова – бронзова призерка Кубка України зі стрільби з лука у приміщенніТрапезнікова і Гнип взяли участь у історичному чемпіонаті світуЖанна Наумова у топ-16 юнацької олімпіадиВихованки ЛУФК Наумова і Чудик вступають у боротьбу за олімпійські нагородиОстап Сліпець переміг олімпійського чемпіона і здобув Кубок УкраїниОстап Сліпець – переможець кадетської «Золотої осені»На чемпіонаті Європи Іваницький без медалі, але з європейською ліцензієюГеоргій Іваницький стартує на чемпіонаті Європи Жанна Наумова відібралась на юнацьку олімпіаду