48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : Грачов, Івашко і Палеха – лідери української стрільби з лука


Дмитро ГрачовВихованці Львівського училища фізичної культури Дмитро Грачов (вип. 2001р.), Маркіян Івашко (вип. 1996р.) і Катерина Палеха (вип. 1999р.) продовжують залишатися лідерами української стрільби з лука. Про це засвідчив чемпіонат України, який 5-10 липня 2013р. проходив у Львові на лукодромі «Динамо».
Як ми вже повідомляли, Івашко переміг серед чоловіків. Грачов посів 4 місце, однак у півфіналі поступився саме Івашку. У Палехи третя підсумкова позиція поміж жінок.
А от у командних змаганнях, якими завершувалися львівські старти, львів’яни жодних шансів своїм суперникам не дали. І чоловіча, і жіноча збірні Львівської обл. стали чемпіонами України. І чоловіки, і жінки у фіналі подолали своїх основних суперників-харків’ян з рахунками 223:218 і 207:197 відповідно.
     І, звичайно, визначальну роль у перемозі львівських команд зіграв досвід і майстерність Дмитра Грачова, Маркіяна Івашка і Катерини Палехи.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСтрільба з лука

Стрільба з лука

Остап Сліпець і Максим Борик – бронзові призери кадетського чемпіонату УкраїниКатерина Палеха і з «блочного» лука стріляє влучноМаркіян Івашко – зимовий чемпіон України зі стрільби з лукаЄва Булах – чемпіонка України зі стрільби з лука у приміщенніБулах і Панциру у топ-8 Світової серії зі стрільби з лукаКатерина Соколенко – переможниця 24-годинного стрілецького марафонуЖанна Наумова – бронзова призерка Кубка України зі стрільби з лука у приміщенніТрапезнікова і Гнип взяли участь у історичному чемпіонаті світуЖанна Наумова у топ-16 юнацької олімпіадиВихованки ЛУФК Наумова і Чудик вступають у боротьбу за олімпійські нагородиОстап Сліпець переміг олімпійського чемпіона і здобув Кубок УкраїниОстап Сліпець – переможець кадетської «Золотої осені»На чемпіонаті Європи Іваницький без медалі, але з європейською ліцензієюГеоргій Іваницький стартує на чемпіонаті Європи Жанна Наумова відібралась на юнацьку олімпіаду