48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : Грачов, Івашко і Палеха – лідери української стрільби з лука


Дмитро ГрачовВихованці Львівського училища фізичної культури Дмитро Грачов (вип. 2001р.), Маркіян Івашко (вип. 1996р.) і Катерина Палеха (вип. 1999р.) продовжують залишатися лідерами української стрільби з лука. Про це засвідчив чемпіонат України, який 5-10 липня 2013р. проходив у Львові на лукодромі «Динамо».
Як ми вже повідомляли, Івашко переміг серед чоловіків. Грачов посів 4 місце, однак у півфіналі поступився саме Івашку. У Палехи третя підсумкова позиція поміж жінок.
А от у командних змаганнях, якими завершувалися львівські старти, львів’яни жодних шансів своїм суперникам не дали. І чоловіча, і жіноча збірні Львівської обл. стали чемпіонами України. І чоловіки, і жінки у фіналі подолали своїх основних суперників-харків’ян з рахунками 223:218 і 207:197 відповідно.
     І, звичайно, визначальну роль у перемозі львівських команд зіграв досвід і майстерність Дмитра Грачова, Маркіяна Івашка і Катерини Палехи.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Стрільба з лука

Стрільба з лука

Георгій Іваницький – срібний лауреат Кубка світу зі стрільби з лукаМаркіян Івашко – абсолютний переможець Кубка КокотаПанциру, Наумова і Онишкевич серед переможців юніорського чемпіонату Лучники ЛУФК сильні у командній стрільбіКубок Чернівців розіграли Івашко та ІваницькийУчениця ЛУФК Жанна Наумова – найкраща спортсменка Львівщини у травні 2019р.Жанна Наумова – переможниця молодіжного Кубка Європи зі стрільби з лука.Сліпець і Борик – переможці «Олімпійських надій-2019» зі стрільби з лукаІваницький, Трапезнікова і Гнип – чемпіони України зі стрільби з лука у командіКатерина Палеха пробує себе у новій якостіТрапезнікова – чемпіонка України, Панциру і Булах – у п’ятірці кращихГеоргій Іваницький – бронзовий лауреат Гран Прі Європи зі стрільби з лукаЖанна Наумова і Єва Булах – бронзові призерки міжнародних змагань у ТуреччиніЖанна Наумова: «Тепер вчусь у спортивному училищі. Там нікого медалями не здивуєш» Жанна Наумова: «Оскільки вчусь у спортивному училищі, то маю два тренування в день»