Стрільба з лука : Невдалий вояж українських лучників до Вроцлава

Ігор Кардаш19-25 серпня 2013р. у м.Вроцлаві (Польща) відбувся IV етап Кубка світу зі стрільби з лука.
Вроцлавські старти у стрільбі з олімпійського лука пройшли за тотальної переваги корейських робінгудів. Вони перемогли у чотирьох з п’яти видів програми. У змаганнях чоловіків на п’єдесталі пошани стояли тільки корейці, переміг Сюнгьян Лі. У вирішальному поєдинку командного чоловічого турніру корейці «розбили» американців з перевагою майже в 30 очків – 225:196. Фінал жіночої першості також виявився корейським: Ок Хі Юн перемогла Бов Бе Кай 6:2. Серед змішаних команд перемогли Їнь Х'єк Ох/Ок Хі Юн. І тільки серед жіночих команд переможну ходу кореянок вдалося зупинитиіндійським атлеткам 219:215.
Вояж же українців до Вроцлава виявився невдалим. Краща серед них херсончанка Анастасія Павлова дійшла до 1/8 фіналу, де поступилася мексіканці Алехандрі Валенсії 2:6. У чоловічому турнірі олімпійський чемпіон Віктор Рубан, який представляє Харків, у 1/16 поступився французу Томасу Ауберту 4:6. Ще раніше, у 1/24 фіналу вибув львів’янин Дмитро Грачов (вип. ЛУФК 2001р.), який програв італійцю Мауро Несполі 2:6. І в командних змаганнях українці припинили боротьбу у першому ж колі змагань: чоловіки програли американцям 219:225, жінки – тайванкам 204:214.
Як ми вже повідомляли, у стрільбі з блочного лука Україну представляли відразу троє вихованців Львівського училища фізичної культури: студент ІІІ курсу Ігор Кардаш, другокурсник Денис Михальчук та цьогорічний випускник Владислав Большаков. Для хлопців, ще юніорів за віком, це був дебют на змаганнях такого рівня. На жаль, дебют виявився глевким. Ігор Кардаш закінчив стрільбу у 1/24 фіналу, де у рівній боротьбі поступився мексіканцю Джерардо Альварадо 146:148, а Михальчук і Большаков не пройшли кваліфікацію.

Как доехать в Вроцлав Автобус Киев - Вроцлав

Стрільба з лука

Жанна Наумова у топ-16 юнацької олімпіадиВихованки ЛУФК Наумова і Чудик вступають у боротьбу за олімпійські нагородиОстап Сліпець переміг олімпійського чемпіона і здобув Кубок УкраїниОстап Сліпець – переможець кадетської «Золотої осені»На чемпіонаті Європи Іваницький без медалі, але з європейською ліцензієюГеоргій Іваницький стартує на чемпіонаті Європи Жанна Наумова відібралась на юнацьку олімпіадуІвашко та Іваницький – срібні лауреати Гран Прі Європи зі стрільби з лукаМаркіян Івашко – рекордсмен світу зі стрільби з лукаТрапезнікова і Гнип на подіумі Кубка України пам’яті Богдана КокотаСоломія Гнип дебютує на Кубку світуВ активі Жанни Наумової три європейські нагороди зі стрільби з лукаНаумова, Булах і Панциру поборються за європейські стрілецькі нагородиВихованки ЛУФК Гнип і Наумова на подіумі чемпіонату України зі стрільби з лукаЖанна Наумова – чемпіонка України зі стрільби з лука