48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : Невдалий вояж українських лучників до Вроцлава


Ігор Кардаш19-25 серпня 2013р. у м.Вроцлаві (Польща) відбувся IV етап Кубка світу зі стрільби з лука.
Вроцлавські старти у стрільбі з олімпійського лука пройшли за тотальної переваги корейських робінгудів. Вони перемогли у чотирьох з п’яти видів програми. У змаганнях чоловіків на п’єдесталі пошани стояли тільки корейці, переміг Сюнгьян Лі. У вирішальному поєдинку командного чоловічого турніру корейці «розбили» американців з перевагою майже в 30 очків – 225:196. Фінал жіночої першості також виявився корейським: Ок Хі Юн перемогла Бов Бе Кай 6:2. Серед змішаних команд перемогли Їнь Х'єк Ох/Ок Хі Юн. І тільки серед жіночих команд переможну ходу кореянок вдалося зупинитиіндійським атлеткам 219:215.
Вояж же українців до Вроцлава виявився невдалим. Краща серед них херсончанка Анастасія Павлова дійшла до 1/8 фіналу, де поступилася мексіканці Алехандрі Валенсії 2:6. У чоловічому турнірі олімпійський чемпіон Віктор Рубан, який представляє Харків, у 1/16 поступився французу Томасу Ауберту 4:6. Ще раніше, у 1/24 фіналу вибув львів’янин Дмитро Грачов (вип. ЛУФК 2001р.), який програв італійцю Мауро Несполі 2:6. І в командних змаганнях українці припинили боротьбу у першому ж колі змагань: чоловіки програли американцям 219:225, жінки – тайванкам 204:214.
Як ми вже повідомляли, у стрільбі з блочного лука Україну представляли відразу троє вихованців Львівського училища фізичної культури: студент ІІІ курсу Ігор Кардаш, другокурсник Денис Михальчук та цьогорічний випускник Владислав Большаков. Для хлопців, ще юніорів за віком, це був дебют на змаганнях такого рівня. На жаль, дебют виявився глевким. Ігор Кардаш закінчив стрільбу у 1/24 фіналу, де у рівній боротьбі поступився мексіканцю Джерардо Альварадо 146:148, а Михальчук і Большаков не пройшли кваліфікацію.

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Стрільба з лука

Стрільба з лука

Учениця ЛУФК Жанна Наумова – найкраща спортсменка Львівщини у травні 2019р.Жанна Наумова – переможниця молодіжного Кубка Європи зі стрільби з лука.Сліпець і Борик – переможці «Олімпійських надій-2019» зі стрільби з лукаІваницький, Трапезнікова і Гнип – чемпіони України зі стрільби з лука у командіКатерина Палеха пробує себе у новій якостіТрапезнікова – чемпіонка України, Панциру і Булах – у п’ятірці кращихГеоргій Іваницький – бронзовий лауреат Гран Прі Європи зі стрільби з лукаЖанна Наумова і Єва Булах – бронзові призерки міжнародних змагань у ТуреччиніЖанна Наумова: «Тепер вчусь у спортивному училищі. Там нікого медалями не здивуєш» Жанна Наумова: «Оскільки вчусь у спортивному училищі, то маю два тренування в день»Булах, Наумова і Панциру вибороли місця у молодіжній збірнійУчениця ЛУФК Жанна Наумова – чемпіонка Європи зі стрільби з лукаОстап Сліпець і Максим Борик – бронзові призери кадетського чемпіонату УкраїниКатерина Палеха і з «блочного» лука стріляє влучноМаркіян Івашко – зимовий чемпіон України зі стрільби з лука