Стрільба з лука : Невдалий вояж українських лучників до Вроцлава

Ігор Кардаш19-25 серпня 2013р. у м.Вроцлаві (Польща) відбувся IV етап Кубка світу зі стрільби з лука.
Вроцлавські старти у стрільбі з олімпійського лука пройшли за тотальної переваги корейських робінгудів. Вони перемогли у чотирьох з п’яти видів програми. У змаганнях чоловіків на п’єдесталі пошани стояли тільки корейці, переміг Сюнгьян Лі. У вирішальному поєдинку командного чоловічого турніру корейці «розбили» американців з перевагою майже в 30 очків – 225:196. Фінал жіночої першості також виявився корейським: Ок Хі Юн перемогла Бов Бе Кай 6:2. Серед змішаних команд перемогли Їнь Х'єк Ох/Ок Хі Юн. І тільки серед жіночих команд переможну ходу кореянок вдалося зупинитиіндійським атлеткам 219:215.
Вояж же українців до Вроцлава виявився невдалим. Краща серед них херсончанка Анастасія Павлова дійшла до 1/8 фіналу, де поступилася мексіканці Алехандрі Валенсії 2:6. У чоловічому турнірі олімпійський чемпіон Віктор Рубан, який представляє Харків, у 1/16 поступився французу Томасу Ауберту 4:6. Ще раніше, у 1/24 фіналу вибув львів’янин Дмитро Грачов (вип. ЛУФК 2001р.), який програв італійцю Мауро Несполі 2:6. І в командних змаганнях українці припинили боротьбу у першому ж колі змагань: чоловіки програли американцям 219:225, жінки – тайванкам 204:214.
Як ми вже повідомляли, у стрільбі з блочного лука Україну представляли відразу троє вихованців Львівського училища фізичної культури: студент ІІІ курсу Ігор Кардаш, другокурсник Денис Михальчук та цьогорічний випускник Владислав Большаков. Для хлопців, ще юніорів за віком, це був дебют на змаганнях такого рівня. На жаль, дебют виявився глевким. Ігор Кардаш закінчив стрільбу у 1/24 фіналу, де у рівній боротьбі поступився мексіканцю Джерардо Альварадо 146:148, а Михальчук і Большаков не пройшли кваліфікацію.

З 21 квітня починаються вступні випробування на відділення футболу. Детальніше: розділ "футбол"

Стрільба з лука

Студент Львівського коледжу спорту Олександр Панциру - чемпіон України зі стрільби з лукаВихованка коледжу спорту Соломія Гнип - дворазова лауреатка Гран Прі Європи зі стрільби з лукаПанциру та Фадєєва - переможці юніорського чемпіонату України зі стрільби з лука у приміщенніПавло Сорока - бронзовий призер юнацького чемпіонату України зі стрільби з лукаСтудент коледжу спорту Панциру - срібний та бронзовий призер чемпіонату України зі стрільби з лукаПанциру та Фадєєва серед переможців юніорського чемпіонату України зі стрільби з лукаВихованка Львівського коледжу спорту Соломія Гнип серед призерів Кубка України зі стрільби з лукаАнастасія Фадєєва - чемпіонка Європи, Олександр Панциру - бронзовий призерАнастасія Фадєєва та Олександр Панциру змагатимуться на молодіжному чемпіонаті ЄвропиАнастасія Німець, Олег Царьков та Олександр Галкін - бронзові призери Кубка світу зі стрільбиОлександр Панциру - переможець міжнародних змагань зі стрільби з лука у ПольщіУчні коледжу спорту Анастасія Фадєєва та Олександр Панциру -медалісти міжнародних змагань у СловеніїВихованка Львівського коледжу спорту Соломія Гнип у десятці кращих Кубка світу зі стрільби з лукаЖанна Наумова - чемпіонка Європи, Олександр Панциру - бронзовий призерНа чемпіонаті України зі стрільби з лука вихованці коледжу спорту відзначилися у командних змаганнях