48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : У кадетському рейтингу Гнип друга


Соломія ГнипУчениця 10 класу Львівського училища фізичної культури Соломія Гнип посіла ІІ місце у національному рейтингу кращих стрільців з лука у категорії кадетів за результатами змагань 2013р. Лідером рейтингу стала чернівчанка Вікторія Олексюк.
Що цікаво, що власне ці дві спортсменки на молодіжному чемпіонаті світу у Китаї вибороли ліцензію на участь у ІІ літніх юнацьких Олімпійських іграх 2014р. і вже наступного року у суперечці між собою будуть вирішувати, кому їхати у Нанкін.
Третя у рейтингу львів’янка Марта Мацех. Десятикласниця ЛУФК Соломія Трапезникова десята, Тамара Паламарчук – на тринадцятій позиції.
Кращий серед хлопців – Михайло Островський з Чернівців. Артем Виноградов (ЛУФК) дванадцятий.
Українські кадети путівку на юнацьку олімпіаду ще не вибороли. Вони будуть намагатися це зробити на європейському відборі весною 2014р.

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Стрільба з лука

Стрільба з лука

Учениця ЛУФК Жанна Наумова – найкраща спортсменка Львівщини у травні 2019р.Жанна Наумова – переможниця молодіжного Кубка Європи зі стрільби з лука.Сліпець і Борик – переможці «Олімпійських надій-2019» зі стрільби з лукаІваницький, Трапезнікова і Гнип – чемпіони України зі стрільби з лука у командіКатерина Палеха пробує себе у новій якостіТрапезнікова – чемпіонка України, Панциру і Булах – у п’ятірці кращихГеоргій Іваницький – бронзовий лауреат Гран Прі Європи зі стрільби з лукаЖанна Наумова і Єва Булах – бронзові призерки міжнародних змагань у ТуреччиніЖанна Наумова: «Тепер вчусь у спортивному училищі. Там нікого медалями не здивуєш» Жанна Наумова: «Оскільки вчусь у спортивному училищі, то маю два тренування в день»Булах, Наумова і Панциру вибороли місця у молодіжній збірнійУчениця ЛУФК Жанна Наумова – чемпіонка Європи зі стрільби з лукаОстап Сліпець і Максим Борик – бронзові призери кадетського чемпіонату УкраїниКатерина Палеха і з «блочного» лука стріляє влучноМаркіян Івашко – зимовий чемпіон України зі стрільби з лука