48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : У кадетському рейтингу Гнип друга


Соломія ГнипУчениця 10 класу Львівського училища фізичної культури Соломія Гнип посіла ІІ місце у національному рейтингу кращих стрільців з лука у категорії кадетів за результатами змагань 2013р. Лідером рейтингу стала чернівчанка Вікторія Олексюк.
Що цікаво, що власне ці дві спортсменки на молодіжному чемпіонаті світу у Китаї вибороли ліцензію на участь у ІІ літніх юнацьких Олімпійських іграх 2014р. і вже наступного року у суперечці між собою будуть вирішувати, кому їхати у Нанкін.
Третя у рейтингу львів’янка Марта Мацех. Десятикласниця ЛУФК Соломія Трапезникова десята, Тамара Паламарчук – на тринадцятій позиції.
Кращий серед хлопців – Михайло Островський з Чернівців. Артем Виноградов (ЛУФК) дванадцятий.
Українські кадети путівку на юнацьку олімпіаду ще не вибороли. Вони будуть намагатися це зробити на європейському відборі весною 2014р.

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти



Стрільба з лука

Стрільба з лука

Остап Сліпець і Максим Борик – бронзові призери кадетського чемпіонату УкраїниКатерина Палеха і з «блочного» лука стріляє влучноМаркіян Івашко – зимовий чемпіон України зі стрільби з лукаЄва Булах – чемпіонка України зі стрільби з лука у приміщенніБулах і Панциру у топ-8 Світової серії зі стрільби з лукаКатерина Соколенко – переможниця 24-годинного стрілецького марафонуЖанна Наумова – бронзова призерка Кубка України зі стрільби з лука у приміщенніТрапезнікова і Гнип взяли участь у історичному чемпіонаті світуЖанна Наумова у топ-16 юнацької олімпіадиВихованки ЛУФК Наумова і Чудик вступають у боротьбу за олімпійські нагородиОстап Сліпець переміг олімпійського чемпіона і здобув Кубок УкраїниОстап Сліпець – переможець кадетської «Золотої осені»На чемпіонаті Європи Іваницький без медалі, але з європейською ліцензієюГеоргій Іваницький стартує на чемпіонаті Європи Жанна Наумова відібралась на юнацьку олімпіаду