48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : Кардаш відзначився у Харкові


          У м.Харкові всеукраїнськими змаганнями на Кубок олімпійського чемпіона Віктора Рубана зимовий змагальний сезон 9-12 січня 2014р. відкрили лучники.
У стрільбі з блочного лука бронзовим призером турніру став студент ІІІ курсу Львівського училища фізичної культури Ігор Кардаш. У поєдинку за ІІІ місце Ігор перестріляв Михайла Мороза 7:3. Другокурсник училища Денис Михальчук посів 6 місце.
У командній стрільбі збірна Львівщини, за яку окрім Кардаша виступали Олександр Соколов і Сергій Кушнірук, стала переможцем змагань. У фіналі львів’яни впевнено розправились з столичними робінгудами 462:444.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСтрільба з лука

Стрільба з лука

Трапезнікова – чемпіонка України, Панциру і Булах – у п’ятірці кращихГеоргій Іваницький – бронзовий лауреат Гран Прі Європи зі стрільби з лукаЖанна Наумова і Єва Булах – бронзові призерки міжнародних змагань у ТуреччиніЖанна Наумова: «Тепер вчусь у спортивному училищі. Там нікого медалями не здивуєш» Жанна Наумова: «Оскільки вчусь у спортивному училищі, то маю два тренування в день»Булах, Наумова і Панциру вибороли місця у молодіжній збірнійУчениця ЛУФК Жанна Наумова – чемпіонка Європи зі стрільби з лукаОстап Сліпець і Максим Борик – бронзові призери кадетського чемпіонату УкраїниКатерина Палеха і з «блочного» лука стріляє влучноМаркіян Івашко – зимовий чемпіон України зі стрільби з лукаЄва Булах – чемпіонка України зі стрільби з лука у приміщенніБулах і Панциру у топ-8 Світової серії зі стрільби з лукаКатерина Соколенко – переможниця 24-годинного стрілецького марафонуЖанна Наумова – бронзова призерка Кубка України зі стрільби з лука у приміщенніТрапезнікова і Гнип взяли участь у історичному чемпіонаті світу