48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : Ірина Заставна – чемпіонка України серед молодших дівчат


           У Сумах у програмі кадетського чемпіонату України зі стрільби з лука у приміщенні звання сильнішого лучника виборювали молодші юнаки та дівчата – спортсмени 2000р.н. і мол.
В змаганнях дівчат у фінальній дуелі зійшлися дві львів’янки: Ірина Шмульська та учениця 8 класу Львівського училища фізичної культури Ірина Заставна. Основні серії переможця не виявили 5:5, у додатковому пострілі знову нічия 10:10. Прийшлось суддям рахувати якість влучності останнього пострілу – на якийсь міліметр він виявився кращим у Шмульської. Вона чемпіонка, у Ірини – срібна відзнака.
Об’єднавшись у збірну команду Львівщини дівчата, а також Валерія Яковенко, у командному турнірі жодних шансів своїм суперницям не дали. У фіналі львів’янки «розтрощили» чернівецьку команду 207:189. Отож, до індивідуального «срібла» Іра додала звання чемпіонки України у командній першості.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСтрільба з лука

Стрільба з лука

Остап Сліпець і Максим Борик – бронзові призери кадетського чемпіонату УкраїниКатерина Палеха і з «блочного» лука стріляє влучноМаркіян Івашко – зимовий чемпіон України зі стрільби з лукаЄва Булах – чемпіонка України зі стрільби з лука у приміщенніБулах і Панциру у топ-8 Світової серії зі стрільби з лукаКатерина Соколенко – переможниця 24-годинного стрілецького марафонуЖанна Наумова – бронзова призерка Кубка України зі стрільби з лука у приміщенніТрапезнікова і Гнип взяли участь у історичному чемпіонаті світуЖанна Наумова у топ-16 юнацької олімпіадиВихованки ЛУФК Наумова і Чудик вступають у боротьбу за олімпійські нагородиОстап Сліпець переміг олімпійського чемпіона і здобув Кубок УкраїниОстап Сліпець – переможець кадетської «Золотої осені»На чемпіонаті Європи Іваницький без медалі, але з європейською ліцензієюГеоргій Іваницький стартує на чемпіонаті Європи Жанна Наумова відібралась на юнацьку олімпіаду