48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : Соломія Гнип відібралась на чемпіонат світу


У м.Сумах 30 січня - 1 лютого 2014р. відбулися Всеукраїнські відбіркові змагання зі стрільби з лука до чемпіонату світу у приміщенні, який 25 лютого стартує у французькому місті Нім. У кожному виді змагань участь взяли по 6 найсильніших лучників за результатами зимового чемпіонату України.
Спортсмени стріляли гладку дистанцію 2х30 пострілів та дуелі кожен з кожним по 18 і 12 пострілів.
У категорії юніорок ІІ місце у турнірі посіла учениця 10 класу Львівського училища фізичної культури Соломія Гнип. Перемогла основна конкурентка Соломії на участь у ІІ юнацькій олімпіаді чернівчанка Вікторія Олексюк. На третьому місці – Поліна Родіонова з Сум. Ці троє дівчат забронювали собі місце у збірній на чемпіонат світу.
В змаганнях чоловіків перші два місця посіли вихованці училища Маркіян Івашко та Георгій Іваницький. Третій у рейтингу – олімпійський чемпіон Пекіна, харків’янин Віктор Рубан.
     А напередодні на всеукраїнському турнірі у Харкові на чемпіонат світу відібрались «блочники» Ігор Кардаш (ІІІ к.) та Денис Михальчук (ІІ к.).
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСтрільба з лука

Стрільба з лука

Остап Сліпець і Максим Борик – бронзові призери кадетського чемпіонату УкраїниКатерина Палеха і з «блочного» лука стріляє влучноМаркіян Івашко – зимовий чемпіон України зі стрільби з лукаЄва Булах – чемпіонка України зі стрільби з лука у приміщенніБулах і Панциру у топ-8 Світової серії зі стрільби з лукаКатерина Соколенко – переможниця 24-годинного стрілецького марафонуЖанна Наумова – бронзова призерка Кубка України зі стрільби з лука у приміщенніТрапезнікова і Гнип взяли участь у історичному чемпіонаті світуЖанна Наумова у топ-16 юнацької олімпіадиВихованки ЛУФК Наумова і Чудик вступають у боротьбу за олімпійські нагородиОстап Сліпець переміг олімпійського чемпіона і здобув Кубок УкраїниОстап Сліпець – переможець кадетської «Золотої осені»На чемпіонаті Європи Іваницький без медалі, але з європейською ліцензієюГеоргій Іваницький стартує на чемпіонаті Європи Жанна Наумова відібралась на юнацьку олімпіаду