48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : Соломія Гнип відібралась на чемпіонат світу


У м.Сумах 30 січня - 1 лютого 2014р. відбулися Всеукраїнські відбіркові змагання зі стрільби з лука до чемпіонату світу у приміщенні, який 25 лютого стартує у французькому місті Нім. У кожному виді змагань участь взяли по 6 найсильніших лучників за результатами зимового чемпіонату України.
Спортсмени стріляли гладку дистанцію 2х30 пострілів та дуелі кожен з кожним по 18 і 12 пострілів.
У категорії юніорок ІІ місце у турнірі посіла учениця 10 класу Львівського училища фізичної культури Соломія Гнип. Перемогла основна конкурентка Соломії на участь у ІІ юнацькій олімпіаді чернівчанка Вікторія Олексюк. На третьому місці – Поліна Родіонова з Сум. Ці троє дівчат забронювали собі місце у збірній на чемпіонат світу.
В змаганнях чоловіків перші два місця посіли вихованці училища Маркіян Івашко та Георгій Іваницький. Третій у рейтингу – олімпійський чемпіон Пекіна, харків’янин Віктор Рубан.
     А напередодні на всеукраїнському турнірі у Харкові на чемпіонат світу відібрались «блочники» Ігор Кардаш (ІІІ к.) та Денис Михальчук (ІІ к.).
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Стрільба з лука

Стрільба з лука

Георгій Іваницький – срібний лауреат Кубка світу зі стрільби з лукаМаркіян Івашко – абсолютний переможець Кубка КокотаПанциру, Наумова і Онишкевич серед переможців юніорського чемпіонату Лучники ЛУФК сильні у командній стрільбіКубок Чернівців розіграли Івашко та ІваницькийУчениця ЛУФК Жанна Наумова – найкраща спортсменка Львівщини у травні 2019р.Жанна Наумова – переможниця молодіжного Кубка Європи зі стрільби з лука.Сліпець і Борик – переможці «Олімпійських надій-2019» зі стрільби з лукаІваницький, Трапезнікова і Гнип – чемпіони України зі стрільби з лука у командіКатерина Палеха пробує себе у новій якостіТрапезнікова – чемпіонка України, Панциру і Булах – у п’ятірці кращихГеоргій Іваницький – бронзовий лауреат Гран Прі Європи зі стрільби з лукаЖанна Наумова і Єва Булах – бронзові призерки міжнародних змагань у ТуреччиніЖанна Наумова: «Тепер вчусь у спортивному училищі. Там нікого медалями не здивуєш» Жанна Наумова: «Оскільки вчусь у спортивному училищі, то маю два тренування в день»