48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : Друге «срібло» Соломії Гнип на юнацькому чемпіонаті


У Львові, де проходить юнацький чемпіонат України зі стрільби з лука, у четвер 17 квітня 2014р. кращі юні лучники виборювали особисту першість.
У змаганнях дівчат у вирішальній дуелі зійшлися чернівчанка Вікторія Олексюк та учениця 10 класу Львівського училища фізичної культури Соломія Гнип. Обидвоє дівчат є кандидатами на участь у ІІ літніх юнацьких Олімпійських іграх, де Україна має одну ліцензію, тому поєдинок між ними мав принципове значення. У першій серії нічия 27:27, у другій мінімально перемагає Олексюк 28:27, у третій знову нічия, у четвертій краща знову Олексюк 29:28 – отож, загальна перемога 6:2 за чернівчанкою. Таким чином, на цьому чемпіонаті Соломія задовольняється другим «сріблом». Нагадаємо, напередодні Гнип стала срібною призеркою у міксті.
Ще одна вихованка ЛУФК Соломія Трапезнікова посіла 5 місце.
Чемпіоном України серед хлопців став рівненчанин Антон Комар, який у фіналі «перестріляв» Владислава Черкеза з Чернівців 6:4.
Підсумкові результати змагань:
Дівчата
1. В.Олексюк (Чернівці)
2. С.Гнип (Львів, УФК)
3. О.Онофрійчук (Чернівці)
4. Ю.Ксенофонтова (Харків)
5. С.Трапезнікова (Львів, УФК)
6. К.Антонова (Львів)
17. Т.Паламарчук (Львів, УФК)
 
Хлопці
1. А.Комар (Рівне)
2. В.Черкез (Чернівці)
3. О.Кутовий (Чернівці)
9. В.Храмцов (Львів, УФК)
17. А.Виноградов (Львів, УФК)
  
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Стрільба з лука

Стрільба з лука

Лучники ЛУФК сильні у командній стрільбіКубок Чернівців розіграли Івашко та ІваницькийУчениця ЛУФК Жанна Наумова – найкраща спортсменка Львівщини у травні 2019р.Жанна Наумова – переможниця молодіжного Кубка Європи зі стрільби з лука.Сліпець і Борик – переможці «Олімпійських надій-2019» зі стрільби з лукаІваницький, Трапезнікова і Гнип – чемпіони України зі стрільби з лука у командіКатерина Палеха пробує себе у новій якостіТрапезнікова – чемпіонка України, Панциру і Булах – у п’ятірці кращихГеоргій Іваницький – бронзовий лауреат Гран Прі Європи зі стрільби з лукаЖанна Наумова і Єва Булах – бронзові призерки міжнародних змагань у ТуреччиніЖанна Наумова: «Тепер вчусь у спортивному училищі. Там нікого медалями не здивуєш» Жанна Наумова: «Оскільки вчусь у спортивному училищі, то маю два тренування в день»Булах, Наумова і Панциру вибороли місця у молодіжній збірнійУчениця ЛУФК Жанна Наумова – чемпіонка Європи зі стрільби з лукаОстап Сліпець і Максим Борик – бронзові призери кадетського чемпіонату України