48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : Друге «срібло» Соломії Гнип на юнацькому чемпіонаті


У Львові, де проходить юнацький чемпіонат України зі стрільби з лука, у четвер 17 квітня 2014р. кращі юні лучники виборювали особисту першість.
У змаганнях дівчат у вирішальній дуелі зійшлися чернівчанка Вікторія Олексюк та учениця 10 класу Львівського училища фізичної культури Соломія Гнип. Обидвоє дівчат є кандидатами на участь у ІІ літніх юнацьких Олімпійських іграх, де Україна має одну ліцензію, тому поєдинок між ними мав принципове значення. У першій серії нічия 27:27, у другій мінімально перемагає Олексюк 28:27, у третій знову нічия, у четвертій краща знову Олексюк 29:28 – отож, загальна перемога 6:2 за чернівчанкою. Таким чином, на цьому чемпіонаті Соломія задовольняється другим «сріблом». Нагадаємо, напередодні Гнип стала срібною призеркою у міксті.
Ще одна вихованка ЛУФК Соломія Трапезнікова посіла 5 місце.
Чемпіоном України серед хлопців став рівненчанин Антон Комар, який у фіналі «перестріляв» Владислава Черкеза з Чернівців 6:4.
Підсумкові результати змагань:
Дівчата
1. В.Олексюк (Чернівці)
2. С.Гнип (Львів, УФК)
3. О.Онофрійчук (Чернівці)
4. Ю.Ксенофонтова (Харків)
5. С.Трапезнікова (Львів, УФК)
6. К.Антонова (Львів)
17. Т.Паламарчук (Львів, УФК)
 
Хлопці
1. А.Комар (Рівне)
2. В.Черкез (Чернівці)
3. О.Кутовий (Чернівці)
9. В.Храмцов (Львів, УФК)
17. А.Виноградов (Львів, УФК)
  
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСтрільба з лука

Стрільба з лука

Остап Сліпець і Максим Борик – бронзові призери кадетського чемпіонату УкраїниКатерина Палеха і з «блочного» лука стріляє влучноМаркіян Івашко – зимовий чемпіон України зі стрільби з лукаЄва Булах – чемпіонка України зі стрільби з лука у приміщенніБулах і Панциру у топ-8 Світової серії зі стрільби з лукаКатерина Соколенко – переможниця 24-годинного стрілецького марафонуЖанна Наумова – бронзова призерка Кубка України зі стрільби з лука у приміщенніТрапезнікова і Гнип взяли участь у історичному чемпіонаті світуЖанна Наумова у топ-16 юнацької олімпіадиВихованки ЛУФК Наумова і Чудик вступають у боротьбу за олімпійські нагородиОстап Сліпець переміг олімпійського чемпіона і здобув Кубок УкраїниОстап Сліпець – переможець кадетської «Золотої осені»На чемпіонаті Європи Іваницький без медалі, але з європейською ліцензієюГеоргій Іваницький стартує на чемпіонаті Європи Жанна Наумова відібралась на юнацьку олімпіаду