Стрільба з лука : Українці у Шанхаї до медалей не достріляли

22-27 квітня 2014р. у м.Шанхаї (Китай) відбувся перший цьогорічний етап Кубка світу зі стрільби з лука, участь у якому взяли і українські лучники.
Українці у Шанхаї до медалей не достріляли. Найкращий результат показали чоловіки, які у командному турнірі посіли 4 місце. У поєдинку за «бронзу» збірна України поступилася нідерландцям 2:6. У складі збірної стріляли вихованці Львівського училища фізичної культури Георгій Іваницький (вип. 2012р., на фото), Дмитро Грачов (вип. 2001р.) та харків’янин, олімпійський чемпіон Пекіна Віктор Рубан.
Жіноча збірна, за яку виступали чернівчанка Лідія Січенікова, Анастасія Павлова з Нової Каховки та вихованка ЛУФК Катерина Палеха показала шостий результат. Каменем спотикання для українок несподівано стала збірна Північної Кореї, якій вони програли у 1/4 фіналу 2:6.
У особистій першості кращий результат у Анастасії Павлової – 7 місце. Катерина Палеха у 1/16 фіналу поступилася майбутній переможниці Кубка світу Єлєні Ріхтер з Німеччини 4:6 і посіла 17 місце.
     Георгій Іваницький у 1/24 не знайшов контраргументів проти японця Шохі Ота і в підсумку розділив 33 місце разом з іншими невдахами цієї стадії змагань, серед яких і Віктор Рубан. Дмитро Грачов – п`ятдесят сьомий.

Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10

Стрільба з лука

Панциру і Наумова – переможці юніорського Кубка Європи зі стрільби з лукаГеоргій Іваницький – срібний лауреат Кубка світу зі стрільби з лукаМаркіян Івашко – абсолютний переможець Кубка КокотаПанциру, Наумова і Онишкевич серед переможців юніорського чемпіонату Лучники ЛУФК сильні у командній стрільбіКубок Чернівців розіграли Івашко та ІваницькийУчениця ЛУФК Жанна Наумова – найкраща спортсменка Львівщини у травні 2019р.Жанна Наумова – переможниця молодіжного Кубка Європи зі стрільби з лука.Сліпець і Борик – переможці «Олімпійських надій-2019» зі стрільби з лукаІваницький, Трапезнікова і Гнип – чемпіони України зі стрільби з лука у командіКатерина Палеха пробує себе у новій якостіТрапезнікова – чемпіонка України, Панциру і Булах – у п’ятірці кращихГеоргій Іваницький – бронзовий лауреат Гран Прі Європи зі стрільби з лукаЖанна Наумова і Єва Булах – бронзові призерки міжнародних змагань у ТуреччиніЖанна Наумова: «Тепер вчусь у спортивному училищі. Там нікого медалями не здивуєш»