48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : Соколенко і Іваницький – чемпіони України у командній стрільбі


1 липня 2014р. на чемпіонаті України зі стрільби з лука у Львові визначались переможці у командній стрільбі.
Як серед чоловіків, так і жінок чемпіонами України стали львівські лучники.
У турнірі жінок перемогла збірна Львівщини-ІІ у складі вихованки Львівського училища фізичної культури Катерини Соколенко (вип. 2006р., на фото), Катерини Шабалітової та Ірини Дубас. У фіналі львів’янки не дали жодних шансів своїм харківським візаві – рахунок зустрічі 6:2. Бронзові нагороди в активі першої львівської команди, яку очолювала досвідчена вихованка ЛУФК, заслужений майстер спорту Катерина Палеха (вип. 1999р.).
Чоловіча збірна Львівщини-І, за яку виступали вихованець училища Георгій Іваницький (вип. 2012р.), Дмитро Марченко та Ярослав Мокринський у вирішальній дуелі перемогла чернівецьку команду 6:2. Друга львівська команда, у складі якої виступав Маркіян Івашко (вип. 1996р.), у поєдинку за ІІІ місце поступилася харків’янам на чолі з олімпійським чемпіоном Пекіна Віктором Рубаном.

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Стрільба з лука

Стрільба з лука

Лучники ЛУФК сильні у командній стрільбіКубок Чернівців розіграли Івашко та ІваницькийУчениця ЛУФК Жанна Наумова – найкраща спортсменка Львівщини у травні 2019р.Жанна Наумова – переможниця молодіжного Кубка Європи зі стрільби з лука.Сліпець і Борик – переможці «Олімпійських надій-2019» зі стрільби з лукаІваницький, Трапезнікова і Гнип – чемпіони України зі стрільби з лука у командіКатерина Палеха пробує себе у новій якостіТрапезнікова – чемпіонка України, Панциру і Булах – у п’ятірці кращихГеоргій Іваницький – бронзовий лауреат Гран Прі Європи зі стрільби з лукаЖанна Наумова і Єва Булах – бронзові призерки міжнародних змагань у ТуреччиніЖанна Наумова: «Тепер вчусь у спортивному училищі. Там нікого медалями не здивуєш» Жанна Наумова: «Оскільки вчусь у спортивному училищі, то маю два тренування в день»Булах, Наумова і Панциру вибороли місця у молодіжній збірнійУчениця ЛУФК Жанна Наумова – чемпіонка Європи зі стрільби з лукаОстап Сліпець і Максим Борик – бронзові призери кадетського чемпіонату України