48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : Соколенко і Іваницький – чемпіони України у командній стрільбі


1 липня 2014р. на чемпіонаті України зі стрільби з лука у Львові визначались переможці у командній стрільбі.
Як серед чоловіків, так і жінок чемпіонами України стали львівські лучники.
У турнірі жінок перемогла збірна Львівщини-ІІ у складі вихованки Львівського училища фізичної культури Катерини Соколенко (вип. 2006р., на фото), Катерини Шабалітової та Ірини Дубас. У фіналі львів’янки не дали жодних шансів своїм харківським візаві – рахунок зустрічі 6:2. Бронзові нагороди в активі першої львівської команди, яку очолювала досвідчена вихованка ЛУФК, заслужений майстер спорту Катерина Палеха (вип. 1999р.).
Чоловіча збірна Львівщини-І, за яку виступали вихованець училища Георгій Іваницький (вип. 2012р.), Дмитро Марченко та Ярослав Мокринський у вирішальній дуелі перемогла чернівецьку команду 6:2. Друга львівська команда, у складі якої виступав Маркіян Івашко (вип. 1996р.), у поєдинку за ІІІ місце поступилася харків’янам на чолі з олімпійським чемпіоном Пекіна Віктором Рубаном.

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСтрільба з лука

Стрільба з лука

Остап Сліпець і Максим Борик – бронзові призери кадетського чемпіонату УкраїниКатерина Палеха і з «блочного» лука стріляє влучноМаркіян Івашко – зимовий чемпіон України зі стрільби з лукаЄва Булах – чемпіонка України зі стрільби з лука у приміщенніБулах і Панциру у топ-8 Світової серії зі стрільби з лукаКатерина Соколенко – переможниця 24-годинного стрілецького марафонуЖанна Наумова – бронзова призерка Кубка України зі стрільби з лука у приміщенніТрапезнікова і Гнип взяли участь у історичному чемпіонаті світуЖанна Наумова у топ-16 юнацької олімпіадиВихованки ЛУФК Наумова і Чудик вступають у боротьбу за олімпійські нагородиОстап Сліпець переміг олімпійського чемпіона і здобув Кубок УкраїниОстап Сліпець – переможець кадетської «Золотої осені»На чемпіонаті Європи Іваницький без медалі, але з європейською ліцензієюГеоргій Іваницький стартує на чемпіонаті Європи Жанна Наумова відібралась на юнацьку олімпіаду