48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : Як Большаков назбирав грошей і виграв «золото» чемпіонату світу


        Владислав Большаков зумів завоювати золоту медаль на студентському чемпіонаті світу зі стрільби з лука всупереч багатьом обставинам, які не сприяли цьому. Про це розповів xsport.ua сам 18річний спортсмен – студент Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.
Про перемогу.
«Як переміг, сам не знаю… На шляху до фіналу я виграв чотири поєдинки у перестрілці. У більшості зустрічей на початках я програвав, але надалі поступово доганяв суперника і доводив спаринг до перестрілки. На фінал я вийшов з почуттям, що все, що міг, зробив. Тим більше, подивився, як цей кореєць в попередніх поєдинках в одні «десятки» попадав. Але пізніше мені вдалося «зав’язатися» з ним, а в підсумку і перемогти».
Про участь в студентському чемпіонаті світу.
«Я дуже вдячний своєму батькові. Це він організував затію з поїздкою, вмовив моїх тренерів. У підсумку вийшло так, що у дівчат знайшлася команда, а ось з чоловічою не вийшло, тому що третій наш учасник не отримав візу».
Про відсутність коштів для участі у змаганнях.
«Мінус мого виду  - це те, що він неолімпійський. Із-за цього у нас нема фінансування… Розповісти, як я назбирав грошей на поїздку? Мене «проспонсорували» мій хресний, який подарував мені на день народження 100 доларів, моя бабця, яка дала 25 євро, і тато з мамою, які додали 75 євро і 110 злотих…
Для того, щоб вдосконалюватися дальше, потрібно виїжджати на етапи Кубка світу, а це дуже дорого».
Про відсутність лука.
«Лук, з якого я стріляв на чемпіонаті світу у Польщі, не мій. Мені його позичив один лучник, стріли дав інший. Мій лук став для мене замалим ще півроку тому, а новий я поки що не маю можливості купити…»
Чому Большаков вибрав блочний лук, а не олімпійський?
«Я почав стріляти 8 років тому в Києві у свого тренера Львовського Дмитра Захаровича і мені в той час ніхто не говорив, що цей вид спорту неолімпійський… Практикую я і олімпійський лук, але на любительському рівні і тільки для себе, а також для виправлення помилок в блочному луці».
Про перспективи входження у головну збірну країни.
«В дорослій збірній я знаходжусь в резерві. І в юніорській в резерві. Чи поїду на чемпіонат світу, не знаю. Знову ж таки ключове питання – фінансування. Нас ніхто не проплачує, ми змушені їздити на змагання за свій рахунок…»
За матеріалами www.xsport.ua
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСтрільба з лука

Стрільба з лука

Остап Сліпець і Максим Борик – бронзові призери кадетського чемпіонату УкраїниКатерина Палеха і з «блочного» лука стріляє влучноМаркіян Івашко – зимовий чемпіон України зі стрільби з лукаЄва Булах – чемпіонка України зі стрільби з лука у приміщенніБулах і Панциру у топ-8 Світової серії зі стрільби з лукаКатерина Соколенко – переможниця 24-годинного стрілецького марафонуЖанна Наумова – бронзова призерка Кубка України зі стрільби з лука у приміщенніТрапезнікова і Гнип взяли участь у історичному чемпіонаті світуЖанна Наумова у топ-16 юнацької олімпіадиВихованки ЛУФК Наумова і Чудик вступають у боротьбу за олімпійські нагородиОстап Сліпець переміг олімпійського чемпіона і здобув Кубок УкраїниОстап Сліпець – переможець кадетської «Золотої осені»На чемпіонаті Європи Іваницький без медалі, але з європейською ліцензієюГеоргій Іваницький стартує на чемпіонаті Європи Жанна Наумова відібралась на юнацьку олімпіаду