48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : Кардаш і Михальчук зійшлися у Вроцлаві


         У польському Вроцлаві 4-10 серпня 2014р. відбувся ІV етап Кубка світу зі стрільби з лука.
У складі збірної команди України з блочного лука участь у світовому форумі лучників взяли вихованці Львівського училища фізичної культури Ігор Кардаш (вип. 2014р., на фото) та Денис Михальчук (ІІІ курс).
Вже у 1/48 фіналу жереб звів хлопців у очному протистоянні: перемогу отримав Кардаш 135:134. У наступному колі Ігор поступився американцю Стіву Андерсону 141:147 і також вибув із змагань. Отож, у підсумку у Кардаша 33 місце, Михальчук – на 57 позиції.
У командному раунді хлопці дев’яті. У 1/8 фіналу українці поступилися майбутнім срібним призерам – збірній Мексиці 220:230.
З-поміж стрільців з олімпійського лука найкраще серед українців виступила львів’янка Вероніка Марченко, яка була п’ятою у особистому заліку та сьомою у командній стрільбі.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСтрільба з лука

Стрільба з лука

Остап Сліпець і Максим Борик – бронзові призери кадетського чемпіонату УкраїниКатерина Палеха і з «блочного» лука стріляє влучноМаркіян Івашко – зимовий чемпіон України зі стрільби з лукаЄва Булах – чемпіонка України зі стрільби з лука у приміщенніБулах і Панциру у топ-8 Світової серії зі стрільби з лукаКатерина Соколенко – переможниця 24-годинного стрілецького марафонуЖанна Наумова – бронзова призерка Кубка України зі стрільби з лука у приміщенніТрапезнікова і Гнип взяли участь у історичному чемпіонаті світуЖанна Наумова у топ-16 юнацької олімпіадиВихованки ЛУФК Наумова і Чудик вступають у боротьбу за олімпійські нагородиОстап Сліпець переміг олімпійського чемпіона і здобув Кубок УкраїниОстап Сліпець – переможець кадетської «Золотої осені»На чемпіонаті Європи Іваницький без медалі, але з європейською ліцензієюГеоргій Іваницький стартує на чемпіонаті Європи Жанна Наумова відібралась на юнацьку олімпіаду