48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : Золотий дубль Соломії Трапезнікової на «Золотій осені»


        Подвійну перемогу здобула учениця 11 класу Львівського училища фізичної культури Соломія Трапезнікова (на фото) на традиційних міжнародних змаганнях «Золота осінь» зі стрільби з лука, які уже вп'ядесят перше з 10 до 13 вересня 2014р. проходили у м.Львові.
Спочатку Соломія перемогла у олімпійському раунді на особисту першість серед дівчат. А потім разом із своїми подружками, однокласницею Тамарою Паламарчук і Іриною Шмульською – і у командній стрільбі.
Тамара Паламарчук у особистій першості посіла 6 місце, а учениця 9 класу Ірина Заставна – дев’яте.
Серед хлопців цьогорічний випускник училища Владислав Храмцов на третьому місці, одинадцятикласники Артем Виноградов і Богдан Прим’як поділили дев’яте. У командній першості Виноградов другий.
Серед дорослих спортсменів переміг чернівчанин Ігор Омельченко, який у фіналі перестріляв вихованця ЛУФК і одного з лідерів національної збірної Маркіяна Івашка (вип. 1996р.) 6:2. Інший вихованець училища Георгій Іваницький (вип. 2012р.) у 1/8 фіналу вже традиційно поступився своєму одвічному супернику ще по юніорських змаганнях і водночас товаришу Віталію Комонюку і розділив 9 місце з іншими невдахами цієї стадії змагань.
З-поміж жінок кращою була львів’янка Вероніка Марченко. Одинадцятикласниця ЛУФК, ще одна юначка за віком Соломія Гнип на 9 місці. У 1/8 фіналу Соломія програла Анастасії Павловій з Нової Каховки 4:6.
Беркут разгромил евромайдан видео nua.in.ua.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСтрільба з лука

Стрільба з лука

Трапезнікова – чемпіонка України, Панциру і Булах – у п’ятірці кращихГеоргій Іваницький – бронзовий лауреат Гран Прі Європи зі стрільби з лукаЖанна Наумова і Єва Булах – бронзові призерки міжнародних змагань у ТуреччиніЖанна Наумова: «Тепер вчусь у спортивному училищі. Там нікого медалями не здивуєш» Жанна Наумова: «Оскільки вчусь у спортивному училищі, то маю два тренування в день»Булах, Наумова і Панциру вибороли місця у молодіжній збірнійУчениця ЛУФК Жанна Наумова – чемпіонка Європи зі стрільби з лукаОстап Сліпець і Максим Борик – бронзові призери кадетського чемпіонату УкраїниКатерина Палеха і з «блочного» лука стріляє влучноМаркіян Івашко – зимовий чемпіон України зі стрільби з лукаЄва Булах – чемпіонка України зі стрільби з лука у приміщенніБулах і Панциру у топ-8 Світової серії зі стрільби з лукаКатерина Соколенко – переможниця 24-годинного стрілецького марафонуЖанна Наумова – бронзова призерка Кубка України зі стрільби з лука у приміщенніТрапезнікова і Гнип взяли участь у історичному чемпіонаті світу