48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : Учні ЛУФК склали основу юніорської збірної на чемпіонат Європи зі стрільби з лука


       24 лютого 2015р. у м.Копер (Словенія) стартує чемпіонат Європи зі стрільби з лука у приміщенні, на якому окрім дорослих лучників змагатимуться і юніори.
Приємно, що основу юніорської збірної України на участь у чемпіонаті склали учні і студенти Львівського училища фізичної культури Соломія Гнип, Соломія Трапезнікова, Антон Худа та Максим Попович (на фото).
Чоловічу і жіночу збірні очолили вихованці училища Георгій Іваницький (вип. 2012р.) та Катерина Палеха (вип. 1999р.).
У чоловічій збірній з блочного луку двоє вихованців ЛУФК. Це минулорічний випускник Ігор Кардаш та студент ІІІ курсу Денис Михальчук. Юніорів поведе до бою Владислав Большаков (вип. 2013р.).
 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСтрільба з лука

Стрільба з лука

Жанна Наумова: «Оскільки вчусь у спортивному училищі, то маю два тренування в день»Булах, Наумова і Панциру вибороли місця у молодіжній збірнійУчениця ЛУФК Жанна Наумова – чемпіонка Європи зі стрільби з лукаОстап Сліпець і Максим Борик – бронзові призери кадетського чемпіонату УкраїниКатерина Палеха і з «блочного» лука стріляє влучноМаркіян Івашко – зимовий чемпіон України зі стрільби з лукаЄва Булах – чемпіонка України зі стрільби з лука у приміщенніБулах і Панциру у топ-8 Світової серії зі стрільби з лукаКатерина Соколенко – переможниця 24-годинного стрілецького марафонуЖанна Наумова – бронзова призерка Кубка України зі стрільби з лука у приміщенніТрапезнікова і Гнип взяли участь у історичному чемпіонаті світуЖанна Наумова у топ-16 юнацької олімпіадиВихованки ЛУФК Наумова і Чудик вступають у боротьбу за олімпійські нагородиОстап Сліпець переміг олімпійського чемпіона і здобув Кубок УкраїниОстап Сліпець – переможець кадетської «Золотої осені»