48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : Паламарчук, Виноградов і Гнип очолили національний рейтинг


      За результатами юнацького чемпіонату України та Всеукраїнських відбіркових юніорських змагань зі стрільби з лука (м.Чернівці, 15-19 квітня 2015р.) тренерська рада національної федерації з виду спорту вивела рейтинг найкращих спортсменів кадетської (U-17) та юніорської (U-20) вікових категорій. Рейтинг буде мати вирішальний вплив на формування збірних команд України для участі у офіційних міжнародних стартах сезону.
У категорії дівчат-кадеток рейтинг очолила учениця 11 класу Львівського училища фізичної культури Тамара Паламарчук (на фото). Тамара набрала 67 очок і на 4 пункти випереджає ще одну львів’янку Таїсію Іванову. На третьому місці харків’янка Катерина Мазорчук – 33 очки.
Серед хлопців лідирує однокласник Тамари Артем Виноградов. В активі Артема 32 очки. Харків’янин Марк Головко відстає від Артема на 5 балів. Третє місце посідає Максим Дущак з Чернівців – 24 очки.
В категорії юніорок попереду учениця 11 класу училища Соломія Гнип. Соломія набрала 39 балів. За нею з 30 пунктами слідує львівянка Наталія Лукянова. Ще одна одинадцятикласниця ЛУФК Соломія Трапезнікова на ІІІ місці. У Трапезнікової 30 очок.
Серед юніорів на І місці львів’янин Михайло Малик – 34 пункти. Студент ІІ курсу училища Максим Попович другий (27 очок), на третьому місці сумчанин Валентин Куций – 26 балів.
Наступні рейтингові змагання для юніорів відбудуться 26-30 квітня у Новій Каховці - чемпіонат України серед закладів фізичної культури і спорту, для юнаків 5-9 травня - традиційні міжнародні змагання «Олімпійські надії» у Львові.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСтрільба з лука

Стрільба з лука

Остап Сліпець і Максим Борик – бронзові призери кадетського чемпіонату УкраїниКатерина Палеха і з «блочного» лука стріляє влучноМаркіян Івашко – зимовий чемпіон України зі стрільби з лукаЄва Булах – чемпіонка України зі стрільби з лука у приміщенніБулах і Панциру у топ-8 Світової серії зі стрільби з лукаКатерина Соколенко – переможниця 24-годинного стрілецького марафонуЖанна Наумова – бронзова призерка Кубка України зі стрільби з лука у приміщенніТрапезнікова і Гнип взяли участь у історичному чемпіонаті світуЖанна Наумова у топ-16 юнацької олімпіадиВихованки ЛУФК Наумова і Чудик вступають у боротьбу за олімпійські нагородиОстап Сліпець переміг олімпійського чемпіона і здобув Кубок УкраїниОстап Сліпець – переможець кадетської «Золотої осені»На чемпіонаті Європи Іваницький без медалі, але з європейською ліцензієюГеоргій Іваницький стартує на чемпіонаті Європи Жанна Наумова відібралась на юнацьку олімпіаду