48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : Івашко та Іваницький – переможці І Європейських ігор зі стрільби з лука


      Вихованці Львівського училища фізичної культури Маркіян Івашко (вип. 1995р.) та Георгій Іваницький (вип. 2012р.) – переможці І Європейських ігор зі стрільби з лука серед чоловічих команд. У фіналі збірна команда України, третім учасником якої був харків’янин Віктор Рубан, перемогла іспанських лучників 5:4.
Першу серію поєдинку виграли іспанці  56:53, у другій українці відігралися 55:53, третій сет знову за іспанцями 57:51, однак наші хлопці зуміли зібратися і у четвертій серії знову відігрались 57:54. Рахунок зустрічі 4:4 (два очки дається за перемогу у серії, 1 – за нічию). У додатковій серії, де кожному учаснику дається по одному пострілу, не витримали нерви у іспанців – останній їхній постріл влучає у «шістку».
Бронзовими медалістами стали лучники Нідерландів, які у поєдинку за ІІІ місце перемогли Францію 5:3.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСтрільба з лука

Стрільба з лука

Остап Сліпець і Максим Борик – бронзові призери кадетського чемпіонату УкраїниКатерина Палеха і з «блочного» лука стріляє влучноМаркіян Івашко – зимовий чемпіон України зі стрільби з лукаЄва Булах – чемпіонка України зі стрільби з лука у приміщенніБулах і Панциру у топ-8 Світової серії зі стрільби з лукаКатерина Соколенко – переможниця 24-годинного стрілецького марафонуЖанна Наумова – бронзова призерка Кубка України зі стрільби з лука у приміщенніТрапезнікова і Гнип взяли участь у історичному чемпіонаті світуЖанна Наумова у топ-16 юнацької олімпіадиВихованки ЛУФК Наумова і Чудик вступають у боротьбу за олімпійські нагородиОстап Сліпець переміг олімпійського чемпіона і здобув Кубок УкраїниОстап Сліпець – переможець кадетської «Золотої осені»На чемпіонаті Європи Іваницький без медалі, але з європейською ліцензієюГеоргій Іваницький стартує на чемпіонаті Європи Жанна Наумова відібралась на юнацьку олімпіаду