48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : Драматичний поєдинок Іваницького в 1/4 фіналу Європейських ігор


         У Баку на І Європейських іграх завершилися змагання зі стрільби з лука. Останній комплект нагород лучної програми розіграли чоловіки у особистій першості.
Переможцем Ігор став іспанець Мігуель Альваріно Гарсіа. Друге місце посів С'єф Ван ден Берг з Нідерландів. На третьому – білорус Антон Прілєпов.
Власне іспанцю в 1/4 фіналу у драматичному поєдинку поступився вихованець Львівського училища фізичної культури Георгій Іваницький (вип. 2012р., на фото). Їхня дуель закінчилася унічию 5:5 (26:27, 28:27, 25:27, 27:26, 28:28). У додатковому пострілі також нічия 9:9. Прийшлося суддям брати в руки лінійку – стріла Гарсіа лягла ближче до геометричного центру мішені.
Маркіян Івашко (вип. ЛУФК 1996р.) і харків’янин Віктор Рубан вибули у 1/8 фіналу. Маркіян поступився нідерландцю Ван дер Вену 1:7, а Рубан – його співвітчизнику Ван ден Бергу 2:6.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСтрільба з лука

Стрільба з лука

Георгій Іваницький – бронзовий лауреат Гран Прі Європи зі стрільби з лукаЖанна Наумова і Єва Булах – бронзові призерки міжнародних змагань у ТуреччиніЖанна Наумова: «Тепер вчусь у спортивному училищі. Там нікого медалями не здивуєш» Жанна Наумова: «Оскільки вчусь у спортивному училищі, то маю два тренування в день»Булах, Наумова і Панциру вибороли місця у молодіжній збірнійУчениця ЛУФК Жанна Наумова – чемпіонка Європи зі стрільби з лукаОстап Сліпець і Максим Борик – бронзові призери кадетського чемпіонату УкраїниКатерина Палеха і з «блочного» лука стріляє влучноМаркіян Івашко – зимовий чемпіон України зі стрільби з лукаЄва Булах – чемпіонка України зі стрільби з лука у приміщенніБулах і Панциру у топ-8 Світової серії зі стрільби з лукаКатерина Соколенко – переможниця 24-годинного стрілецького марафонуЖанна Наумова – бронзова призерка Кубка України зі стрільби з лука у приміщенніТрапезнікова і Гнип взяли участь у історичному чемпіонаті світуЖанна Наумова у топ-16 юнацької олімпіади