48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : Чемпіонкою України зі стрільби з лука стала Катерина Палеха


           У м.Черкасах 28 червня – 2 липня 2015р. відбувся чемпіонат України зі стрільби з лука.
В змаганнях жінок чемпіонкою України стала вихованка Львівського училища фізичної культури, Заслужений майстер спорту Катерина Палеха (вип. 1999р.). У фіналі Катерина (на фото) у драматичному поєдинку за якістю додаткового пострілу перемогла молоду львів’янку Наталію Лук’янову 6:5 (9:9).
На 5 місці цьогорічна випускниця училища Соломія Гнип. У 1/4 фіналу Соломія також за додатковою стрілою поступилася бронзовій призерці Лідії Січеніковій з Чернівців 5:6.
У командних змаганнях збірна Львівщини у складі Катерини Палехи, Соломії Гнип та ще однієї вихованки училища Катерини Соколенко (вип. 2006р.) на ІІ місці.
Серед чоловіків за відсутності недавніх тріумфаторів І Європейських ігор Георгія Іваницького, Маркіяна Івашка та Віктора Рубана перемогу здобув сумчанин Микита Шишкін, який у фіналі здолав львів’янина Ярослава Мокринського 7:3.
Студент ІІ курсу училища Максим Попович у 1/4 фіналу знову ж таки за додатковим пострілом поступився Мокринському 5:6 і посів 5 місце.
Максим зумів реабілітуватись у командних змаганнях. Спочатку він разом з Лук’яновою посів ІІІ місце у міксті, а потім разом з Дмитром Марченком та Віталієм Комонюком переміг у чоловічому командному турнірі.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСтрільба з лука

Стрільба з лука

Жанна Наумова: «Оскільки вчусь у спортивному училищі, то маю два тренування в день»Булах, Наумова і Панциру вибороли місця у молодіжній збірнійУчениця ЛУФК Жанна Наумова – чемпіонка Європи зі стрільби з лукаОстап Сліпець і Максим Борик – бронзові призери кадетського чемпіонату УкраїниКатерина Палеха і з «блочного» лука стріляє влучноМаркіян Івашко – зимовий чемпіон України зі стрільби з лукаЄва Булах – чемпіонка України зі стрільби з лука у приміщенніБулах і Панциру у топ-8 Світової серії зі стрільби з лукаКатерина Соколенко – переможниця 24-годинного стрілецького марафонуЖанна Наумова – бронзова призерка Кубка України зі стрільби з лука у приміщенніТрапезнікова і Гнип взяли участь у історичному чемпіонаті світуЖанна Наумова у топ-16 юнацької олімпіадиВихованки ЛУФК Наумова і Чудик вступають у боротьбу за олімпійські нагородиОстап Сліпець переміг олімпійського чемпіона і здобув Кубок УкраїниОстап Сліпець – переможець кадетської «Золотої осені»