48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : Збірні України зі стрільби з лука у Копенгагені без ліцензій


      У столиці Данії 27 липня 2015р. розпочався ліцензійний чемпіонат світу зі стрільби з лука.
Прикро констатувати, але збірні команди України у Копенгагені  вибороти ліцензії на Олімпіаду-2016 не зуміли. У 1/8 фіналу чоловіча збірна у складі вихованців Львівського училища фізичної культури Маркіяна Івашка, Георгія Іваницького та олімпійського чемпіона Пекіна, харків’янина Віктора Рубана поступилася команді Китайського Тайпею 1:5. Українки (Вероніка Марченко, Катерина Яворська (обидві Львів), Лідія Січенікова (Чернівці) на цій стадії змагань не змогли осилити збірну Росію - 3:5. Путівки у Ріо отримали перші вісім команд.
У чоловіків це Корея, Тайпей, Китай, США, Австралія, Італія, Іспанія та Нідерланди. У жінок - Корея, Мекс
ика Китай, Колумбія, Грузія, Індія, Японія і Росія. Ліцензії є також у збірних Бразилії як господарів Олімпійських ігор.
Тепер вся надія на Кубок світу, де будуть розіграні ще чотири ліцензії.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСтрільба з лука

Стрільба з лука

Трапезнікова – чемпіонка України, Панциру і Булах – у п’ятірці кращихГеоргій Іваницький – бронзовий лауреат Гран Прі Європи зі стрільби з лукаЖанна Наумова і Єва Булах – бронзові призерки міжнародних змагань у ТуреччиніЖанна Наумова: «Тепер вчусь у спортивному училищі. Там нікого медалями не здивуєш» Жанна Наумова: «Оскільки вчусь у спортивному училищі, то маю два тренування в день»Булах, Наумова і Панциру вибороли місця у молодіжній збірнійУчениця ЛУФК Жанна Наумова – чемпіонка Європи зі стрільби з лукаОстап Сліпець і Максим Борик – бронзові призери кадетського чемпіонату УкраїниКатерина Палеха і з «блочного» лука стріляє влучноМаркіян Івашко – зимовий чемпіон України зі стрільби з лукаЄва Булах – чемпіонка України зі стрільби з лука у приміщенніБулах і Панциру у топ-8 Світової серії зі стрільби з лукаКатерина Соколенко – переможниця 24-годинного стрілецького марафонуЖанна Наумова – бронзова призерка Кубка України зі стрільби з лука у приміщенніТрапезнікова і Гнип взяли участь у історичному чемпіонаті світу