47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : На «Золотій осені» перемогли Трапезнікова і Худа


       У Львові впродовж 7-12 вересня відбувся традиційний, вже 52ий за ліком, міжнародний турнір «Золота осінь-2015» зі стрільби з лука. Змагання на лукодромі «Динамо» проходили у двох вікових категоріях: серед дорослих та спортсменів віком до 17 років – кадетів.
В змаганнях жінок переможницею турніру стала студентка І курсу Львівського училища фізичної культури Соломія Трапезнікова (на фото). У фінальній дуелі Соломія перестріляла львівську азербайджанку Ольгу Сенюк 6:4. Однокурсниця Трапезнікової Соломія Гнип у 1/4 фіналу поступилася Сенюк 0:6 і посіла 8 місце.
Серед чоловіків перемогу здобув сумчанин Олексій Гунбін. Студент ІІІ курсу Максим Попович поступився переможцю у 1/4 фіналу змагань і у підсумку посів 5 місце.
У першості змішаних пар Трапезнікова та львів’янин Михайло Малик на ІІ місці.
Серед кадетів відзначився Антон Худа. Антон переміг як в індивідуальних змаганнях, так і у складі львівського «Електрона» у командній першості. Окрім того, у кваліфікації одинадцятикласник училища виконав норматив майстра спорту України – 1257 очків!
Студент І курсу Артем Виноградов на 4 місці. У півфіналі Артем поступився Худі 1:7. Ще один першокурсник Богдан Прим’як на 9 місці.
         Серед дівчат Тамара Паламарчук (І курс) – срібна призерка турніру. У фіналі Тамара не осилила харків’янку Катерину Мазорчук.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСтрільба з лука

Стрільба з лука

Жанна Наумова – чемпіонка України зі стрільби з лукаІрина Заставна – переможниця молодіжного Кубка Європи зі стрільби з лукаЖанна Наумова – бронзова призерка Всесвітньої гімназіади зі стрільби з лукаТрапезнікова і Борик – бронзові призери чемпіонату України серед спортивних шкілГнип, Трапезнікова і Наумова – бронзові призерки чемпіонату України серед спортшкілЖанна Наумова – переможниця першої історичної Всеукраїнської гімназіадиСеред найсильніших лучників України Наумова четвертаСофія Васильєва – чемпіонка України зі стрільби з лука серед кадетівТрапезнікова і Іваницький – бронзові призери світового чемпіонату зі стрільби з лукаЖанна Наумова – бронзова призерка юніорського чемпіонату світу зі стрільби з лукаСоломія Трапезнікова – чемпіонка України зі стрільби з лука у приміщенніЖанна Наумова – срібна призерка юніорського чемпіонату зі стрільби з лукаКатерина Соколенко успішно розпочала зимовий сезонУ національному рейтингу кращих стрільців з лука Іваницький третійЮніорський рейтинг зі стрільби з лука очолила Соломія Трапезнікова