47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : Виноградов, Худа і Паламарчук – срібні призери кадетського чемпіонату України


      
      У м.Чернівцях 23-26 листопада 2015р. відбувся чемпіонат України зі стрільби з лука у приміщенні серед кадетів – спортсменів віком до 17 років.
Срібним призером чемпіонату серед юнаків став студент І курсу Артем Виноградов (на фото). У поєдинку за чемпіонський титул Артем поступився господарю змагань Івану Кожокарю 1:7. Учень 11 класу Антон Худа, який у кваліфікації показав найкращий результат – 581 очко, у 1/4 фіналу не зумів осилити іншого чернівчанина Олексія Кутового і у кінцевому підсумку посів 7 місце. Однокурсник Виноградова Богдан Прим'як дев'ятий.
І у командних стрільбах переможцями стали чернівчани. Збірна Львівської обл. на другому місці. У складі команди срібну медаль виборов Антон Худа.
Серед дівчат чемпіонкою України стала харків’янка Катерина Мазорчук. Першокурсниця училища Тамара Паламарчук на восьмому місці. У 1/4 фіналу Тамара програла іншій харків’янці Софії Тулькіній 1:7. Учениця 10 класу Ірина Заставна та дев'ятикласниця Катрін Онишкевич поділили 9 місце.
У командній першості львів’янки другі. У вирішальному поєдинку збірна Львівщини, у складі якої виступала Паламарчук, поступилась харків’янкам 2:6.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСтрільба з лука

Стрільба з лука

Трапезнікова і Іваницький – бронзові призери світового чемпіонату зі стрільби з лукаЖанна Наумова – бронзова призерка юніорського чемпіонату світу зі стрільби з лукаСоломія Трапезнікова – чемпіонка України зі стрільби з лука у приміщенніЖанна Наумова – срібна призерка юніорського чемпіонату зі стрільби з лукаКатерина Соколенко успішно розпочала зимовий сезонУ національному рейтингу кращих стрільців з лука Іваницький третійЮніорський рейтинг зі стрільби з лука очолила Соломія ТрапезніковаСеред дівчат-кадеток в Україні найкраща Олександра КомароваОлександра Комарова – срібна призерка Кубка України зі стрільби з лукаНайкраще на світовій першості виступила Соломія ГнипДмитро Сидорук – кавалер ордена «За заслуги»Жанна Наумова здобула ліцензію на юнацьку олімпіаду Дмитро Сидорук – срібний призер Ігор нескоренихУ Росаріо Жанна Наумова виборюватиме олімпійську ліцензіюНа «Золотій осені» Наумова і Комарова змагались за місце у збірній