47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : Заставна, Комарова і Булах – чемпіонки України зі стрільби з лука у приміщенні


       
       У м.Черкасах 7-10 лютого 2016р. відбувся чемпіонат України зі стрільби з лука у приміщенні серед спортсменів юнацьких вікових категорій.
В змаганнях дівчат-кадеток (U-17) чемпіонкою України стала учениця 10 класу Львівського училища фізичної культури Ірина Заставна (на фото). У фінальній дуелі Іра перестріляла представницю Сумщини Євгенію Чібісову 6:2. Учениця 9 класу Катрін Онишкевич та десятикласниця Олександра Комарова розділили 9 місце.
Олександра Комарова зуміла реабілітуватись у командних поєдинках. у складі збірної Львівщини-ІІ Олександа – переможниця командного турніру. Ірина Заставна, яка виступала за першу команду Львівської області, на ІІ місці. Львівський фінал закінчився на користь другої команди з рахунком 6:2.
Чемпіонкою України серед молодших дівчат (U-14) у командній першості стала семикласниця училища Єва Булах. У фіналі юні львів’янки здолали харківських одноліток 5:1.
Бронзовим призером командного кадетського турніру став учень 11 класу Антон Худа.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСтрільба з лука

Стрільба з лука

Жанна Наумова – чемпіонка України зі стрільби з лукаІрина Заставна – переможниця молодіжного Кубка Європи зі стрільби з лукаЖанна Наумова – бронзова призерка Всесвітньої гімназіади зі стрільби з лукаТрапезнікова і Борик – бронзові призери чемпіонату України серед спортивних шкілГнип, Трапезнікова і Наумова – бронзові призерки чемпіонату України серед спортшкілЖанна Наумова – переможниця першої історичної Всеукраїнської гімназіадиСеред найсильніших лучників України Наумова четвертаСофія Васильєва – чемпіонка України зі стрільби з лука серед кадетівТрапезнікова і Іваницький – бронзові призери світового чемпіонату зі стрільби з лукаЖанна Наумова – бронзова призерка юніорського чемпіонату світу зі стрільби з лукаСоломія Трапезнікова – чемпіонка України зі стрільби з лука у приміщенніЖанна Наумова – срібна призерка юніорського чемпіонату зі стрільби з лукаКатерина Соколенко успішно розпочала зимовий сезонУ національному рейтингу кращих стрільців з лука Іваницький третійЮніорський рейтинг зі стрільби з лука очолила Соломія Трапезнікова