48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : Львівський фінал на чемпіонаті світу зі стрільби з лука у Анкарі


            
    У столиці Туреччини у ці дні проходить чемпіонат світу зі стрільби з лука у приміщенні.
В змаганнях чоловіків у «золотому» поєдинку зустрінуться двоє львів’ян – Сергій Макаревич та вихованець Львівського училища фізичної культури Георгій Іваницький (вип. 2012р.).
Георгій Іваницький (на фото) на шляху до фіналу переміг поляка Павела Мажеца 7:3, хорвата Матію Михаліча 6:5, Флоріана Кахллунда з Німеччини 6:5 та італійця Максімільяна Мандьо 6:2.
Сергій Макаревич перестріляв білоруса Павла Далідовича 6:4, росіянина Баїра Цибекдоржієва 6:5, Ріка Ван дер Вена з Нідерландів 6:5 та одного з лідерів світового рейтингу Бреді Еллісона зі США 6:4.
Львівський фінал у Анкарі відбудеться у суботу 5 березня.
В турнірі жінок за бронзову нагороду буде боротись ще одна представниця Львова Вероніка Марченко. У 1/2 фіналу Марченко поступилась Лізі Унрух з Німеччини 2:6.
Студентка І курсу училища Соломія Трапезнікова в 1/8 фіналу юніорського чемпіонату у драматичному поєдинку поступилась полячці Кароліні Фарасєвіч 5:6. Дуель суперниць закінчилася унічию 5:5. Додатковий постріл переможниці не виявив 10:10. А суддівська лінійка присудила перемогу польській спортсменці – її стріла вцілила ближче до геометричного центру.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСтрільба з лука

Стрільба з лука

Остап Сліпець і Максим Борик – бронзові призери кадетського чемпіонату УкраїниКатерина Палеха і з «блочного» лука стріляє влучноМаркіян Івашко – зимовий чемпіон України зі стрільби з лукаЄва Булах – чемпіонка України зі стрільби з лука у приміщенніБулах і Панциру у топ-8 Світової серії зі стрільби з лукаКатерина Соколенко – переможниця 24-годинного стрілецького марафонуЖанна Наумова – бронзова призерка Кубка України зі стрільби з лука у приміщенніТрапезнікова і Гнип взяли участь у історичному чемпіонаті світуЖанна Наумова у топ-16 юнацької олімпіадиВихованки ЛУФК Наумова і Чудик вступають у боротьбу за олімпійські нагородиОстап Сліпець переміг олімпійського чемпіона і здобув Кубок УкраїниОстап Сліпець – переможець кадетської «Золотої осені»На чемпіонаті Європи Іваницький без медалі, але з європейською ліцензієюГеоргій Іваницький стартує на чемпіонаті Європи Жанна Наумова відібралась на юнацьку олімпіаду