47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : Львівський фінал на чемпіонаті світу зі стрільби з лука у Анкарі


            
    У столиці Туреччини у ці дні проходить чемпіонат світу зі стрільби з лука у приміщенні.
В змаганнях чоловіків у «золотому» поєдинку зустрінуться двоє львів’ян – Сергій Макаревич та вихованець Львівського училища фізичної культури Георгій Іваницький (вип. 2012р.).
Георгій Іваницький (на фото) на шляху до фіналу переміг поляка Павела Мажеца 7:3, хорвата Матію Михаліча 6:5, Флоріана Кахллунда з Німеччини 6:5 та італійця Максімільяна Мандьо 6:2.
Сергій Макаревич перестріляв білоруса Павла Далідовича 6:4, росіянина Баїра Цибекдоржієва 6:5, Ріка Ван дер Вена з Нідерландів 6:5 та одного з лідерів світового рейтингу Бреді Еллісона зі США 6:4.
Львівський фінал у Анкарі відбудеться у суботу 5 березня.
В турнірі жінок за бронзову нагороду буде боротись ще одна представниця Львова Вероніка Марченко. У 1/2 фіналу Марченко поступилась Лізі Унрух з Німеччини 2:6.
Студентка І курсу училища Соломія Трапезнікова в 1/8 фіналу юніорського чемпіонату у драматичному поєдинку поступилась полячці Кароліні Фарасєвіч 5:6. Дуель суперниць закінчилася унічию 5:5. Додатковий постріл переможниці не виявив 10:10. А суддівська лінійка присудила перемогу польській спортсменці – її стріла вцілила ближче до геометричного центру.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСтрільба з лука

Стрільба з лука

Вихованки ЛУФК Гнип і Наумова на подіумі чемпіонату України зі стрільби з лукаЖанна Наумова – чемпіонка України зі стрільби з лукаІрина Заставна – переможниця молодіжного Кубка Європи зі стрільби з лукаЖанна Наумова – бронзова призерка Всесвітньої гімназіади зі стрільби з лукаТрапезнікова і Борик – бронзові призери чемпіонату України серед спортивних шкілГнип, Трапезнікова і Наумова – бронзові призерки чемпіонату України серед спортшкілЖанна Наумова – переможниця першої історичної Всеукраїнської гімназіадиСеред найсильніших лучників України Наумова четвертаСофія Васильєва – чемпіонка України зі стрільби з лука серед кадетівТрапезнікова і Іваницький – бронзові призери світового чемпіонату зі стрільби з лукаЖанна Наумова – бронзова призерка юніорського чемпіонату світу зі стрільби з лукаСоломія Трапезнікова – чемпіонка України зі стрільби з лука у приміщенніЖанна Наумова – срібна призерка юніорського чемпіонату зі стрільби з лукаКатерина Соколенко успішно розпочала зимовий сезонУ національному рейтингу кращих стрільців з лука Іваницький третій