47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : Фінали на турнірі найсильніших лучників розіграли вихованці ЛУФК


          
       У м.Харкові 23-26 березня 2016р. відбулися всеукраїнські змагання найсильніших лучників, які дали старт літньому змагальному сезону і за результатами яких буде сформована збірна команда України для участі у Гран Прі Європи, який 12-16 квітня пройде у Болгарії.
До участі у турнірі були допущені по 24 кращих спортсмени серед жінок і чоловіків за рейтингом Федерації стрільби з лука України.
У фінальній дуелі серед жінок зустрічалися вихованки Львівського училища фізичної культури, досвідчена заслужений майстер спорту Катерина Палеха (вип. 1999р.) та молода і амбітна першокурсниця Соломія Трапезнікова. Успіх був за досвідом – перемогла Палеха (на фото) 6:4.
І чоловічий фінал розіграли вихованці училища. Переможець недавнього чемпіонату світу у приміщенні Георгій Іваницький (вип. 2012р.) впевнено перестріляв Маркіяна Івашка (вип. 1996р.) 7:1. 9 місце посів студент ІІІ курсу училища Максим Попович.
Серед «блочників» найсильнішим став також вихованець училища Ігор Кардаш (вип. 2014р.). У фіналі Ігор переміг іншого львів’янина Богдана Кіщака 142:140.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСтрільба з лука

Стрільба з лука

Катерина Соколенко успішно розпочала зимовий сезонУ національному рейтингу кращих стрільців з лука Іваницький третійЮніорський рейтинг зі стрільби з лука очолила Соломія ТрапезніковаСеред дівчат-кадеток в Україні найкраща Олександра КомароваОлександра Комарова – срібна призерка Кубка України зі стрільби з лукаНайкраще на світовій першості виступила Соломія ГнипДмитро Сидорук – кавалер ордена «За заслуги»Жанна Наумова здобула ліцензію на юнацьку олімпіаду Дмитро Сидорук – срібний призер Ігор нескоренихУ Росаріо Жанна Наумова виборюватиме олімпійську ліцензіюНа «Золотій осені» Наумова і Комарова змагались за місце у збірнійЛучниці ЛУФК відібрались на чемпіонат світуНа «Стрілах Слобожанщини» відзначилась СоколенкоНа дебютному Кубку світу Трапезнікова восьма у командіТрапезнікова дебютує на Кубку світу