47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : Серед резерву збірної найкраща Соколенко         У той час, як національна збірна України зі стрільби з лука готувалась до своїх перших між-народних стартів на відкритому повітрі у Болгарії, найближчий резерв збірної змагався у Новій Каховці. Тут 7-11 квітня 2016 р. відбулися Всеукраїнські змагання серед спортивних шкіл, УФК та ШВСМ.
            З найкращого боку у Новій Каховці показала себе вихованка Львівського училища фізичної культури Катерина Соколенко (вип.2006 р.). Катерина (на фото) перемогла у жіночому олімпійському раунді, разом з Ярославом Мокринським – у міксті та у складі Львівської ШВСМ посіла ІІІ місце у турнірі жіночих команд.
            Гідну конкуренцію Соколенко і Мокринському у стрільбах змішаних команд склали сьогоднішні студенти училища, ще юніори Соломія Гнип (1 курс) та Максим Попович (3 курс). Соломія і Максим посіли у міксті ІІ місце.
            В особистих змаганнях  Соломія показала 7 результат, поступившись в ¼ фіналу Риммі Гарамовій з Харкова 0:6, а Попович у 1/8 фіналу програв досвідченому харківянину Олександру Сердюку 2:6 і разом з іншими невдахами цієї стадії змагань розділив 9 місце.
            Чоловіча команда училища у складі Поповича та першокурсників Артема Виноградова і Богдана Примяка  посіла 6 місце. У ¼ фіналу хлопці поступились своїм старшим товаришам  і май-бутнім переможцям – колективу Львівської ШВСМ.
            За результатами змагань Соломія Гнип і Максим Попович відібрались до юніорської збірної команди України, у складі якої будуть готуватись до І етапу молодіжного Кубка Європи, який 2-7 травня відбудеться в Угорщині.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСтрільба з лука

Стрільба з лука

Жанна Наумова у топ-16 юнацької олімпіадиВихованки ЛУФК Наумова і Чудик вступають у боротьбу за олімпійські нагородиОстап Сліпець переміг олімпійського чемпіона і здобув Кубок УкраїниОстап Сліпець – переможець кадетської «Золотої осені»На чемпіонаті Європи Іваницький без медалі, але з європейською ліцензієюГеоргій Іваницький стартує на чемпіонаті Європи Жанна Наумова відібралась на юнацьку олімпіадуІвашко та Іваницький – срібні лауреати Гран Прі Європи зі стрільби з лукаМаркіян Івашко – рекордсмен світу зі стрільби з лукаТрапезнікова і Гнип на подіумі Кубка України пам’яті Богдана КокотаСоломія Гнип дебютує на Кубку світуВ активі Жанни Наумової три європейські нагороди зі стрільби з лукаНаумова, Булах і Панциру поборються за європейські стрілецькі нагородиВихованки ЛУФК Гнип і Наумова на подіумі чемпіонату України зі стрільби з лукаЖанна Наумова – чемпіонка України зі стрільби з лука