47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : Георгій Іваницький – переможець Гран Прі Європи


          
      Збірна чоловіча команда України стала переможницею командного турніру Гран Прі Європи зі стрільби з лука, який 12-16 квітня 2016р. відбувся у столиці Болгарії м.Софії. У складі збірної поруч з харків’янином Віктром Рубаном та Микитою Шишкіним з Сум виступав вихованець Львівського училища фізичної культури Георгій Іваницький (вип. 2012р.). У фіналі українці перемогли збірну Австрії 5:3.
У особистій першості Георгій (на фото) посів 17 місце. У 1/16 фіналу недавній чемпіон світу у приміщенні поступився малазійцю Мухамаду Золкіпілі 4:6. Також у 1/16 вибув зі змагань Маркіян Івашко (вип. 1996р.). Каменем спотикання для Маркіяна став румун Андрей Даніла.
Першокурсниця училища Соломія Трапезнікова, для якої це був дебют у національній збірній, у 1/32 програла Аріадні Чорті з Греції 2:6 і посіла 33 місце. Катерина Палеха (вип. 1999р.) сімнадцята. Переможницею жіночого турніру стала сумчанка Поліна Родіонова, яка у фіналі здолала Крістіну Есебуа з Грузії 6:2. До речі, ази лучного спорту Крістіна пізнавала у Львівському училищі фізичної культури і навіть входила до кадетської збірної України.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСтрільба з лука

Стрільба з лука

Жанна Наумова – чемпіонка України зі стрільби з лукаІрина Заставна – переможниця молодіжного Кубка Європи зі стрільби з лукаЖанна Наумова – бронзова призерка Всесвітньої гімназіади зі стрільби з лукаТрапезнікова і Борик – бронзові призери чемпіонату України серед спортивних шкілГнип, Трапезнікова і Наумова – бронзові призерки чемпіонату України серед спортшкілЖанна Наумова – переможниця першої історичної Всеукраїнської гімназіадиСеред найсильніших лучників України Наумова четвертаСофія Васильєва – чемпіонка України зі стрільби з лука серед кадетівТрапезнікова і Іваницький – бронзові призери світового чемпіонату зі стрільби з лукаЖанна Наумова – бронзова призерка юніорського чемпіонату світу зі стрільби з лукаСоломія Трапезнікова – чемпіонка України зі стрільби з лука у приміщенніЖанна Наумова – срібна призерка юніорського чемпіонату зі стрільби з лукаКатерина Соколенко успішно розпочала зимовий сезонУ національному рейтингу кращих стрільців з лука Іваницький третійЮніорський рейтинг зі стрільби з лука очолила Соломія Трапезнікова