47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : Антон Худа – дворазовий переможець кадетського чемпіонату України


        У м. Чернівцях 13-19 квітня 2016р. відбувся чемпіонат України зі стрільби з лука серед кадетів – спортсменів віком до 17 років.
В змаганнях хлопців дворазовим переможцем кадетського чемпіонату став учень 11 класу Львівського училища фізичної культури Антон Худа (на фото). Перемігши у фіналі сумчанина Віктора Рубана з рахунком 6:4, Антон посів І місце у особистій першості. Свій другий чемпіонський титул Антон виборов у складі збірної команди Львівської обл. у командних стрільбах. У вирішальному поєдинку львів’яни виявилися сильнішими за харків’ян 5:1.
Серед дівчат призеркою чемпіонату у командній першості у складі збірної Львівщини-ІІ стала учениця 10 класу училища Олександра Комарова, однокласниця Комарової Ірина Заставна, яка виступала за першу львівську команду, на ІІІ місці. Чемпіонами України стали чернівецькі кадетки.  
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСтрільба з лука

Стрільба з лука

Жанна Наумова – чемпіонка України зі стрільби з лукаІрина Заставна – переможниця молодіжного Кубка Європи зі стрільби з лукаЖанна Наумова – бронзова призерка Всесвітньої гімназіади зі стрільби з лукаТрапезнікова і Борик – бронзові призери чемпіонату України серед спортивних шкілГнип, Трапезнікова і Наумова – бронзові призерки чемпіонату України серед спортшкілЖанна Наумова – переможниця першої історичної Всеукраїнської гімназіадиСеред найсильніших лучників України Наумова четвертаСофія Васильєва – чемпіонка України зі стрільби з лука серед кадетівТрапезнікова і Іваницький – бронзові призери світового чемпіонату зі стрільби з лукаЖанна Наумова – бронзова призерка юніорського чемпіонату світу зі стрільби з лукаСоломія Трапезнікова – чемпіонка України зі стрільби з лука у приміщенніЖанна Наумова – срібна призерка юніорського чемпіонату зі стрільби з лукаКатерина Соколенко успішно розпочала зимовий сезонУ національному рейтингу кращих стрільців з лука Іваницький третійЮніорський рейтинг зі стрільби з лука очолила Соломія Трапезнікова