48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : Катрін Онишкевич – дворазова срібна лауреатка «Олімпійських надій - 2016»


        
     Учениця 9 класу Львівського училища фізичної культури Катрін Онишкеваич (на фото) стала дворазовою срібною лауреаткою традиційних відкритих всеукраїнських змагань «Олімпійські надії» зі стрільби з лука, які з 25 до 29 квітня 2016р. проходили на лукодромі СДЮШОР «Електон» у Львові.
Катрін посіла ІІ місце у олімпійському раунді у особистій першості серед дівчат-кадеток, а надалі повторила цей успіх і у командних змаганнях у складі збірної Львівської обл.
Десятикланиці училища Ірина Заставна на 5 місці, Олександра Комарова – на сьомому, Надія Сливинська – на дев'ятому.
У командному турнірі Комара – бронзова призерка у складі збірної Львівщини-ІІ.
Студент І курсу Богдан Прим'як виборов срібну медаль, а його однокурсниця Тамара Паламарчук – бронзову у командних змаганнях серед юніорів.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСтрільба з лука

Стрільба з лука

Остап Сліпець і Максим Борик – бронзові призери кадетського чемпіонату УкраїниКатерина Палеха і з «блочного» лука стріляє влучноМаркіян Івашко – зимовий чемпіон України зі стрільби з лукаЄва Булах – чемпіонка України зі стрільби з лука у приміщенніБулах і Панциру у топ-8 Світової серії зі стрільби з лукаКатерина Соколенко – переможниця 24-годинного стрілецького марафонуЖанна Наумова – бронзова призерка Кубка України зі стрільби з лука у приміщенніТрапезнікова і Гнип взяли участь у історичному чемпіонаті світуЖанна Наумова у топ-16 юнацької олімпіадиВихованки ЛУФК Наумова і Чудик вступають у боротьбу за олімпійські нагородиОстап Сліпець переміг олімпійського чемпіона і здобув Кубок УкраїниОстап Сліпець – переможець кадетської «Золотої осені»На чемпіонаті Європи Іваницький без медалі, але з європейською ліцензієюГеоргій Іваницький стартує на чемпіонаті Європи Жанна Наумова відібралась на юнацьку олімпіаду