ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : Катрін Онишкевич – дворазова срібна лауреатка «Олімпійських надій - 2016»


        
     Учениця 9 класу Львівського училища фізичної культури Катрін Онишкеваич (на фото) стала дворазовою срібною лауреаткою традиційних відкритих всеукраїнських змагань «Олімпійські надії» зі стрільби з лука, які з 25 до 29 квітня 2016р. проходили на лукодромі СДЮШОР «Електон» у Львові.
Катрін посіла ІІ місце у олімпійському раунді у особистій першості серед дівчат-кадеток, а надалі повторила цей успіх і у командних змаганнях у складі збірної Львівської обл.
Десятикланиці училища Ірина Заставна на 5 місці, Олександра Комарова – на сьомому, Надія Сливинська – на дев'ятому.
У командному турнірі Комара – бронзова призерка у складі збірної Львівщини-ІІ.
Студент І курсу Богдан Прим'як виборов срібну медаль, а його однокурсниця Тамара Паламарчук – бронзову у командних змаганнях серед юніорів.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСтрільба з лука

Стрільба з лука

У національному рейтингу кращих стрільців з лука Іваницький третійЮніорський рейтинг зі стрільби з лука очолила Соломія ТрапезніковаСеред дівчат-кадеток в Україні найкраща Олександра КомароваОлександра Комарова – срібна призерка Кубка України зі стрільби з лукаНайкраще на світовій першості виступила Соломія ГнипДмитро Сидорук – кавалер ордена «За заслуги»Жанна Наумова здобула ліцензію на юнацьку олімпіаду Дмитро Сидорук – срібний призер Ігор нескоренихУ Росаріо Жанна Наумова виборюватиме олімпійську ліцензіюНа «Золотій осені» Наумова і Комарова змагались за місце у збірнійЛучниці ЛУФК відібрались на чемпіонат світуНа «Стрілах Слобожанщини» відзначилась СоколенкоНа дебютному Кубку світу Трапезнікова восьма у командіТрапезнікова дебютує на Кубку світуЧемпіонський титул зі стрільби з лука розіграли Іваницький і Івашко