47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : Іваницький і Трапезнікова серед переможців чемпіонату зі стрільби з лука


 
  Впродовж 1-7 липня 2016р. у Харкові відбувся чемпіонат України зі стрільби з лука.
У особистій першості серед чоловіків переможцем чемпіонату став вихованець Львівського училища фізичної культури Георгій Іваницький (вип.2012р.). У фіналі Георгій виявився сильнішим за свого земляка Ярослава Мокринського.
І у командних змаганнях львів’яни не мали собі рівних. Іваницький, Мокринський і Сергій Макаревич, перемігши почергово Суми-ІІ, Чернівці та Суми-І, стали чемпіонами України.
Між жінками перемогу святкувала сумчанка Поліна Родіонова. Другокурсниця училища, ще юніорка за віком Соломія Трапезнікова – срібна призерка. Катерина Соколенко (вип.2006р.) на 6 місці, Соломія Гнип (ІІ курс) – дев’ята.
У командній першості перемогла збірна Львівщини-ІІ, за яку виступали Соломія Трапезнікова, Катерина Палеха (вип.1999р.) і Наталія Лук’янова. На другому місці харків’янки. Збірна Львівської обл.– І у складі Соколенко, Гнип та Олени Баранюк – бронзові медалістки.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСтрільба з лука

Стрільба з лука

Вихованки ЛУФК Гнип і Наумова на подіумі чемпіонату України зі стрільби з лукаЖанна Наумова – чемпіонка України зі стрільби з лукаІрина Заставна – переможниця молодіжного Кубка Європи зі стрільби з лукаЖанна Наумова – бронзова призерка Всесвітньої гімназіади зі стрільби з лукаТрапезнікова і Борик – бронзові призери чемпіонату України серед спортивних шкілГнип, Трапезнікова і Наумова – бронзові призерки чемпіонату України серед спортшкілЖанна Наумова – переможниця першої історичної Всеукраїнської гімназіадиСеред найсильніших лучників України Наумова четвертаСофія Васильєва – чемпіонка України зі стрільби з лука серед кадетівТрапезнікова і Іваницький – бронзові призери світового чемпіонату зі стрільби з лукаЖанна Наумова – бронзова призерка юніорського чемпіонату світу зі стрільби з лукаСоломія Трапезнікова – чемпіонка України зі стрільби з лука у приміщенніЖанна Наумова – срібна призерка юніорського чемпіонату зі стрільби з лукаКатерина Соколенко успішно розпочала зимовий сезонУ національному рейтингу кращих стрільців з лука Іваницький третій