48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : Іваницький і Трапезнікова серед переможців чемпіонату зі стрільби з лука


 
  Впродовж 1-7 липня 2016р. у Харкові відбувся чемпіонат України зі стрільби з лука.
У особистій першості серед чоловіків переможцем чемпіонату став вихованець Львівського училища фізичної культури Георгій Іваницький (вип.2012р.). У фіналі Георгій виявився сильнішим за свого земляка Ярослава Мокринського.
І у командних змаганнях львів’яни не мали собі рівних. Іваницький, Мокринський і Сергій Макаревич, перемігши почергово Суми-ІІ, Чернівці та Суми-І, стали чемпіонами України.
Між жінками перемогу святкувала сумчанка Поліна Родіонова. Другокурсниця училища, ще юніорка за віком Соломія Трапезнікова – срібна призерка. Катерина Соколенко (вип.2006р.) на 6 місці, Соломія Гнип (ІІ курс) – дев’ята.
У командній першості перемогла збірна Львівщини-ІІ, за яку виступали Соломія Трапезнікова, Катерина Палеха (вип.1999р.) і Наталія Лук’янова. На другому місці харків’янки. Збірна Львівської обл.– І у складі Соколенко, Гнип та Олени Баранюк – бронзові медалістки.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСтрільба з лука

Стрільба з лука

Трапезнікова – чемпіонка України, Панциру і Булах – у п’ятірці кращихГеоргій Іваницький – бронзовий лауреат Гран Прі Європи зі стрільби з лукаЖанна Наумова і Єва Булах – бронзові призерки міжнародних змагань у ТуреччиніЖанна Наумова: «Тепер вчусь у спортивному училищі. Там нікого медалями не здивуєш» Жанна Наумова: «Оскільки вчусь у спортивному училищі, то маю два тренування в день»Булах, Наумова і Панциру вибороли місця у молодіжній збірнійУчениця ЛУФК Жанна Наумова – чемпіонка Європи зі стрільби з лукаОстап Сліпець і Максим Борик – бронзові призери кадетського чемпіонату УкраїниКатерина Палеха і з «блочного» лука стріляє влучноМаркіян Івашко – зимовий чемпіон України зі стрільби з лукаЄва Булах – чемпіонка України зі стрільби з лука у приміщенніБулах і Панциру у топ-8 Світової серії зі стрільби з лукаКатерина Соколенко – переможниця 24-годинного стрілецького марафонуЖанна Наумова – бронзова призерка Кубка України зі стрільби з лука у приміщенніТрапезнікова і Гнип взяли участь у історичному чемпіонаті світу