47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : Початок навчання в ЛУФК Наумова відзначила 5 і 6 місцями на чемпіонаті Європи


      
      23 липня 2016р. у м.Бухаресті (Румунія) завершився чемпіонат Європи зі стрільби з лука серед кадетів та юніорів.
Як ми вже повідомляли, бронзовими призерками юніорської першості у командній стрільбі з олімпійського лука  стали студентки ІІ курсу Львівського училища фізичної культури Соломія Гнип та Соломія Трапезнікова.
Цей успіх виявився єдиним для збірної команди України. Серед інших результатів слід відзначити виступ учениці 9 класу училища Жанни Наумової (на фото). Жанна посіла 5 місце у командних змаганнях серед кадеток, 6 місце у турнірі змішаних команд (разом з чернівчанином Іваном Кожокарем) та 9е – у особистій першості серед дівчат. Непогано як для спортсменки, яка тільки-но розпочинає навчання в ЛУФК.
Соломія Гнип посіла також 9 місця у особистій першості та у змаганнях змішаних команд серед юніорів. Соломія Трапезнікова та Олександра Комарова вибули із особистих змагань у 1/16 фіналу. Соломія поступилась Андре Адісу з Франції, а Олександра – італійці Карен Герват з однаковим рахунком 4:6.
Цьогорічний випускник училища Максим Попович двічі дев'ятий у змаганнях юніорів.
 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСтрільба з лука

Стрільба з лука

Вихованки ЛУФК Гнип і Наумова на подіумі чемпіонату України зі стрільби з лукаЖанна Наумова – чемпіонка України зі стрільби з лукаІрина Заставна – переможниця молодіжного Кубка Європи зі стрільби з лукаЖанна Наумова – бронзова призерка Всесвітньої гімназіади зі стрільби з лукаТрапезнікова і Борик – бронзові призери чемпіонату України серед спортивних шкілГнип, Трапезнікова і Наумова – бронзові призерки чемпіонату України серед спортшкілЖанна Наумова – переможниця першої історичної Всеукраїнської гімназіадиСеред найсильніших лучників України Наумова четвертаСофія Васильєва – чемпіонка України зі стрільби з лука серед кадетівТрапезнікова і Іваницький – бронзові призери світового чемпіонату зі стрільби з лукаЖанна Наумова – бронзова призерка юніорського чемпіонату світу зі стрільби з лукаСоломія Трапезнікова – чемпіонка України зі стрільби з лука у приміщенніЖанна Наумова – срібна призерка юніорського чемпіонату зі стрільби з лукаКатерина Соколенко успішно розпочала зимовий сезонУ національному рейтингу кращих стрільців з лука Іваницький третій