47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : Початок навчання в ЛУФК Наумова відзначила 5 і 6 місцями на чемпіонаті Європи


      
      23 липня 2016р. у м.Бухаресті (Румунія) завершився чемпіонат Європи зі стрільби з лука серед кадетів та юніорів.
Як ми вже повідомляли, бронзовими призерками юніорської першості у командній стрільбі з олімпійського лука  стали студентки ІІ курсу Львівського училища фізичної культури Соломія Гнип та Соломія Трапезнікова.
Цей успіх виявився єдиним для збірної команди України. Серед інших результатів слід відзначити виступ учениці 9 класу училища Жанни Наумової (на фото). Жанна посіла 5 місце у командних змаганнях серед кадеток, 6 місце у турнірі змішаних команд (разом з чернівчанином Іваном Кожокарем) та 9е – у особистій першості серед дівчат. Непогано як для спортсменки, яка тільки-но розпочинає навчання в ЛУФК.
Соломія Гнип посіла також 9 місця у особистій першості та у змаганнях змішаних команд серед юніорів. Соломія Трапезнікова та Олександра Комарова вибули із особистих змагань у 1/16 фіналу. Соломія поступилась Андре Адісу з Франції, а Олександра – італійці Карен Герват з однаковим рахунком 4:6.
Цьогорічний випускник училища Максим Попович двічі дев'ятий у змаганнях юніорів.
 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСтрільба з лука

Стрільба з лука

Трапезнікова і Іваницький – бронзові призери світового чемпіонату зі стрільби з лукаЖанна Наумова – бронзова призерка юніорського чемпіонату світу зі стрільби з лукаСоломія Трапезнікова – чемпіонка України зі стрільби з лука у приміщенніЖанна Наумова – срібна призерка юніорського чемпіонату зі стрільби з лукаКатерина Соколенко успішно розпочала зимовий сезонУ національному рейтингу кращих стрільців з лука Іваницький третійЮніорський рейтинг зі стрільби з лука очолила Соломія ТрапезніковаСеред дівчат-кадеток в Україні найкраща Олександра КомароваОлександра Комарова – срібна призерка Кубка України зі стрільби з лукаНайкраще на світовій першості виступила Соломія ГнипДмитро Сидорук – кавалер ордена «За заслуги»Жанна Наумова здобула ліцензію на юнацьку олімпіаду Дмитро Сидорук – срібний призер Ігор нескоренихУ Росаріо Жанна Наумова виборюватиме олімпійську ліцензіюНа «Золотій осені» Наумова і Комарова змагались за місце у збірній