Стрільба з лука : Соломія Трапезнікова – володарка Кубка України зі стрільби з лука у приміщенні

У м.Львові у легкоатлетичному манежі СКА 25-30 листопада 2016р. відбувся Кубок України зі стрільби з лука у приміщенні.
У змаганнях серед жінок володаркою Кубка стала студентка ІІ курсу Львівського училища фізичної культури Соломія Трапезнікова (на фото). У фінальній дуелі Соломія перестріляла чернівчанку Олену Онуфрійчук 6:4.
Однокурсниця Трапезнікової Соломія Гнип і учениця 11 класу Ірина Заставна розділили 9 місце.
У командній першості збірна Львівської обл.–І у складі Трапезнікової, Заставної та Катерини Палехи (вип.ЛУФК 1999р.) у фіналі поступилась команді Сумщини 4:5 і посіла ІІ місце.

Стрільба з лука

На дебютному Кубку світу Трапезнікова восьма у командіТрапезнікова дебютує на Кубку світуЧемпіонський титул зі стрільби з лука розіграли Іваницький і ІвашкоТретя європейська медаль Павла КоростильоваДва «срібла» Ігора Кардаша на чемпіонаті з блочного лукаГнип і Трапезнікова – призерки молодіжного кубка ЄвропиНа Кубку пам’яті Богдана Кокота переміг ІваницькийВихованки ЛУФК серед призерок меморіалу Ірени ШидловскоїП’ятнадцятирічні Наумова і Сліпець серед юніорів не загубилисяНа Кубку світу в Анталії Іваницький і Соколенко поступились синхронноОнишкевич, Шмульська і Булах – чемпіонки України зі стрільби з лука серед дівчатНа Кубку Чернівців Трапезнікова і Гнип відігрались у командній стрільбіІвашко і Іваницький – призери Гран Прі Європи зі стрільби з лукаГеоргій Іваницький – переможець Гран Прі Європи зі стрільби з лукаНа етапі Кубка Європи у Марафоні Трапезнікова двічі розділила 9 місце