47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : Соломія Трапезнікова – переможниця 24-годинного стрілецького марафону


   У м.Радзимін (Польща) 3-4 грудня 2016р. відбулися XII міжнародні 24-годинні змагання зі стрільби з лука.
Змагання носили командний характер (склад команди - 3-4 особи незалежно від статі) і проходили впродовж 24-х годин – з 12год. 3 грудня до 12год. 4 грудня. За цей час команди мали випустити 720 стріл (30 стріл за годину) в будь-якій послідовності їх учасників. Визначалися також переможці в індивідуальній першості окремо серед чоловіків і жінок – за найкращим результатом впродовж однієї годинної серії.
Переможцем своєрідного стрілецького марафону у стрільбі з олімпійського лука стала львівська команда «Золотий лев» у складі Ярослава Мокринського, Юрія Гавелка та студентки ІІ курсу Львівського училища фізичної культури Соломії Трапезнікової (на фото). Переможна сума львів’ян склала 6921 очко. 16 пунктами переможцям поступився російський «Гепард». Польські «Пугачі» набрали 6857 очок.
В індивідуальній першості найкращий результат серед жінок показала Соломія Трапезнікова – 294 очки. У польки Ані Тоболевської 285 пунктів.
Серед чоловіків однаковий результат – 298 очок показали Ярослав Мокринський та росіянин Артем Махненко. За додатковими показниками перемога була віддана російському лучнику.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
20-21 квітня відбудуться вступні іспити з велоспорту на велотреку СКА, та з водного поло в басейні Динамо


Стрільба з лука

Стрільба з лука

Жанна Наумова – переможниця першої історичної Всеукраїнської гімназіадиСеред найсильніших лучників України Наумова четвертаСофія Васильєва – чемпіонка України зі стрільби з лука серед кадетівТрапезнікова і Іваницький – бронзові призери світового чемпіонату зі стрільби з лукаЖанна Наумова – бронзова призерка юніорського чемпіонату світу зі стрільби з лукаСоломія Трапезнікова – чемпіонка України зі стрільби з лука у приміщенніЖанна Наумова – срібна призерка юніорського чемпіонату зі стрільби з лукаКатерина Соколенко успішно розпочала зимовий сезонУ національному рейтингу кращих стрільців з лука Іваницький третійЮніорський рейтинг зі стрільби з лука очолила Соломія ТрапезніковаСеред дівчат-кадеток в Україні найкраща Олександра КомароваОлександра Комарова – срібна призерка Кубка України зі стрільби з лукаНайкраще на світовій першості виступила Соломія ГнипДмитро Сидорук – кавалер ордена «За заслуги»Жанна Наумова здобула ліцензію на юнацьку олімпіаду