48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : Соломія Трапезнікова – переможниця 24-годинного стрілецького марафону


   У м.Радзимін (Польща) 3-4 грудня 2016р. відбулися XII міжнародні 24-годинні змагання зі стрільби з лука.
Змагання носили командний характер (склад команди - 3-4 особи незалежно від статі) і проходили впродовж 24-х годин – з 12год. 3 грудня до 12год. 4 грудня. За цей час команди мали випустити 720 стріл (30 стріл за годину) в будь-якій послідовності їх учасників. Визначалися також переможці в індивідуальній першості окремо серед чоловіків і жінок – за найкращим результатом впродовж однієї годинної серії.
Переможцем своєрідного стрілецького марафону у стрільбі з олімпійського лука стала львівська команда «Золотий лев» у складі Ярослава Мокринського, Юрія Гавелка та студентки ІІ курсу Львівського училища фізичної культури Соломії Трапезнікової (на фото). Переможна сума львів’ян склала 6921 очко. 16 пунктами переможцям поступився російський «Гепард». Польські «Пугачі» набрали 6857 очок.
В індивідуальній першості найкращий результат серед жінок показала Соломія Трапезнікова – 294 очки. У польки Ані Тоболевської 285 пунктів.
Серед чоловіків однаковий результат – 298 очок показали Ярослав Мокринський та росіянин Артем Махненко. За додатковими показниками перемога була віддана російському лучнику.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСтрільба з лука

Стрільба з лука

Трапезнікова – чемпіонка України, Панциру і Булах – у п’ятірці кращихГеоргій Іваницький – бронзовий лауреат Гран Прі Європи зі стрільби з лукаЖанна Наумова і Єва Булах – бронзові призерки міжнародних змагань у ТуреччиніЖанна Наумова: «Тепер вчусь у спортивному училищі. Там нікого медалями не здивуєш» Жанна Наумова: «Оскільки вчусь у спортивному училищі, то маю два тренування в день»Булах, Наумова і Панциру вибороли місця у молодіжній збірнійУчениця ЛУФК Жанна Наумова – чемпіонка Європи зі стрільби з лукаОстап Сліпець і Максим Борик – бронзові призери кадетського чемпіонату УкраїниКатерина Палеха і з «блочного» лука стріляє влучноМаркіян Івашко – зимовий чемпіон України зі стрільби з лукаЄва Булах – чемпіонка України зі стрільби з лука у приміщенніБулах і Панциру у топ-8 Світової серії зі стрільби з лукаКатерина Соколенко – переможниця 24-годинного стрілецького марафонуЖанна Наумова – бронзова призерка Кубка України зі стрільби з лука у приміщенніТрапезнікова і Гнип взяли участь у історичному чемпіонаті світу