ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : Соломія Трапезнікова – переможниця 24-годинного стрілецького марафону


   У м.Радзимін (Польща) 3-4 грудня 2016р. відбулися XII міжнародні 24-годинні змагання зі стрільби з лука.
Змагання носили командний характер (склад команди - 3-4 особи незалежно від статі) і проходили впродовж 24-х годин – з 12год. 3 грудня до 12год. 4 грудня. За цей час команди мали випустити 720 стріл (30 стріл за годину) в будь-якій послідовності їх учасників. Визначалися також переможці в індивідуальній першості окремо серед чоловіків і жінок – за найкращим результатом впродовж однієї годинної серії.
Переможцем своєрідного стрілецького марафону у стрільбі з олімпійського лука стала львівська команда «Золотий лев» у складі Ярослава Мокринського, Юрія Гавелка та студентки ІІ курсу Львівського училища фізичної культури Соломії Трапезнікової (на фото). Переможна сума львів’ян склала 6921 очко. 16 пунктами переможцям поступився російський «Гепард». Польські «Пугачі» набрали 6857 очок.
В індивідуальній першості найкращий результат серед жінок показала Соломія Трапезнікова – 294 очки. У польки Ані Тоболевської 285 пунктів.
Серед чоловіків однаковий результат – 298 очок показали Ярослав Мокринський та росіянин Артем Махненко. За додатковими показниками перемога була віддана російському лучнику.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСтрільба з лука

Стрільба з лука

На Кубку світу в Анталії Іваницький і Соколенко поступились синхронноОнишкевич, Шмульська і Булах – чемпіонки України зі стрільби з лука серед дівчатНа Кубку Чернівців Трапезнікова і Гнип відігрались у командній стрільбіІвашко і Іваницький – призери Гран Прі Європи зі стрільби з лукаГеоргій Іваницький – переможець Гран Прі Європи зі стрільби з лукаНа етапі Кубка Європи у Марафоні Трапезнікова двічі розділила 9 місцеСезон на відкритому повітрі Іваницький розпочав з перемогиКамбек Катерини Палехи на турнірі сильнішихДві п’ятірки Соломії Трапезнікової на чемпіонаті Європи зі стрільби з лукаОстап Сліпець і Ірина Заставна – срібні призери юнацького чемпіонату України зі стрільби з лукаНа юніорській першості Гнип поступилася чемпіонці за додатковою стрілоюНа чемпіонаті України Іваницький не осилив маловідомого львів’янинаТрапезнікова і Гнип очолили національний юніорський рейтинг зі стрільби з лукаСоломія Трапезнікова – переможниця 24-годинного стрілецького марафонуСоломія Трапезнікова – володарка Кубка України зі стрільби з лука у приміщенні