48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : Чемпіонат світу зі стрільби з лука у приміщенні (м.Жешув, Польща), 3-8 березня 2009р.


Учень 9 класу училища Кардаш Ігор (1994р.н.) на чемпіонаті світу зі стрільби з лука у приміщенні 2009р. посів 25 місце в особистих змаганнях і 7 місце в командній першості у стрільбі з блочного лука. Це його дебют на змаганнях такого рівня.
 
Випускниця 2008р. відділення стрільби з лука Кушнірук Олена (1988р.н.) у змаганнях серед жінок була 5-ою в особистій першості і 4-ою в командних змаганнях у складі національної збірної команди України. Це перший великий успіх і дебют молодої спортсменки в елітному спорті.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСтрільба з лука

Стрільба з лука

Остап Сліпець і Максим Борик – бронзові призери кадетського чемпіонату УкраїниКатерина Палеха і з «блочного» лука стріляє влучноМаркіян Івашко – зимовий чемпіон України зі стрільби з лукаЄва Булах – чемпіонка України зі стрільби з лука у приміщенніБулах і Панциру у топ-8 Світової серії зі стрільби з лукаКатерина Соколенко – переможниця 24-годинного стрілецького марафонуЖанна Наумова – бронзова призерка Кубка України зі стрільби з лука у приміщенніТрапезнікова і Гнип взяли участь у історичному чемпіонаті світуЖанна Наумова у топ-16 юнацької олімпіадиВихованки ЛУФК Наумова і Чудик вступають у боротьбу за олімпійські нагородиОстап Сліпець переміг олімпійського чемпіона і здобув Кубок УкраїниОстап Сліпець – переможець кадетської «Золотої осені»На чемпіонаті Європи Іваницький без медалі, але з європейською ліцензієюГеоргій Іваницький стартує на чемпіонаті Європи Жанна Наумова відібралась на юнацьку олімпіаду