48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : Вихованці ЛУФК на етапі Кубка світу зі стрільби з лука


У м.Анталія (Туреччина) 7-11 червня 2010р. пройшов ІІ етап Кубка світу зі стрільби з лука. У складі національної збірної України змагались відразу троє вихованців відділення стрільби з лука ЛУФК. Це Маркіян Івашко (вип. 1996р.), Дмитро Грачов (1998-2001р.р. навч.) та Олена Кушнірук (вип. 2008р.).
Найкраще виступив М.Івашко. Маркіян посів 6 місце у особистій першості, став четвертим у командних змаганнях чоловічих команд та здобув 5 місце у змішаній команді. Дорогу до півфіналу у особистих змаганнях Маркіяну пересік італієць Мікеле Франгіллі, якому львів’янин поступився за додатковими показниками 5:6. У команді, за яку виступали Івашко, Грачов і, харків’янин, олімпійський чемпіон Віктор Рубан, українці здолали іспанців 222:213, британців 224:221, в півфіналі поступилися американцям 220:220 (27:28) і в боротьбі за «бронзу» - японцям 214:221.
У змішаній команді українська пара Маркіян ІвашкоВікторія Коваль у ¼ фіналу програла майбутнім переможцям – китайцям 147:149.
Олена Кушнірук на цьому етапі Кубка світу виступила недавно. У особистій першості Олена не пройшла кваліфікацію і посіла 73 місце. У командних змаганнях українки також вилетіли у кваліфікаційному колі, поступившись китаянкам 198:219. Переможницею Кубка світу серед жінок в особистій першості стала харків’янка Вікторія Коваль.

Чоловіки особиста першість
1. К'янкінг Інг (Китай)
2. Мікеле Франгіллі (Італія)
3. Бреді Еллісон (США)
6. Маркіян Івашко (Україна, Львів)
7. Дмитро Грачов (Україна, Львів)
9. Віктор Рубан (Україна, Харків)
 
Чоловіки командна першість
1. Індія
2. США
3. Японія
4. Україна (М.Івашко, Д.Грачов, В.Рубан)
 
Жінки особиста першість
1. Вікторія Коваль (Україна, м.Харків)
2. Інна Степанова (Росія)
3. Ксенія Перова (Росія)
33. Тетяна Бережна (Україна, м.Харків)
     Ніна Мільченко (Україна, м.Харків)
73. Олена Кушнірук (Україна, м.Львів)
 
Жінки – командна першість
1. Китай
2. Росія
3. США
9. Україна (В.Коваль, Н.Мільченко, О.Кушнірук)

Змішані команди
1. Китай
2. США
3. Франція
4. Росія
5. Україна (М.Івашко, В.Коваль)
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСтрільба з лука

Стрільба з лука

Булах і Панциру у топ-8 Світової серії зі стрільби з лукаКатерина Соколенко – переможниця 24-годинного стрілецького марафонуЖанна Наумова – бронзова призерка Кубка України зі стрільби з лука у приміщенніТрапезнікова і Гнип взяли участь у історичному чемпіонаті світуЖанна Наумова у топ-16 юнацької олімпіадиВихованки ЛУФК Наумова і Чудик вступають у боротьбу за олімпійські нагородиОстап Сліпець переміг олімпійського чемпіона і здобув Кубок УкраїниОстап Сліпець – переможець кадетської «Золотої осені»На чемпіонаті Європи Іваницький без медалі, але з європейською ліцензієюГеоргій Іваницький стартує на чемпіонаті Європи Жанна Наумова відібралась на юнацьку олімпіадуІвашко та Іваницький – срібні лауреати Гран Прі Європи зі стрільби з лукаМаркіян Івашко – рекордсмен світу зі стрільби з лукаТрапезнікова і Гнип на подіумі Кубка України пам’яті Богдана КокотаСоломія Гнип дебютує на Кубку світу