47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : На Кубку Чернівців Трапезнікова і Гнип відігрались у командній стрільбі


      У Чернівцях 30 травня – 2 червня 2017р. пройшов І етап Кубка України – «Кубок Чернівців» зі стрільби з лука.
В особистій першості серед жінок срібною призеркою змагань стала студентка ІІ курсу Львівського училища фізичної культури Соломія Трапезнікова (на фото). У фінальній дуелі Соломія поступилась сумчанці Ірині Хочиній 3:7. Так само Хочиній у півфіналі, але лише у додатковому пострілі 5:6 (8:10) програла однокурсниця Трапезнікової Соломія Гнип. У підсумку у Гнип 4 місце.
Дівчата відігрались у командній стрільбі. Разом з Ольгою Сенюк обидві Соломії не дали жодних шансів своїм суперницям і стали переможницями Кубка. У фіналі перед ними не встояла збірна Харківщини.
У командній першості серед чоловіків збірна Львівської обл.–ІІ, за яку виступали минулорічний випускник училища Максим Попович та студент І курсу Антон Худа, посіла 4 місце. Бронзові медалі львів′яни програли рівненській команді.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСтрільба з лука

Стрільба з лука

Жанна Наумова – чемпіонка України зі стрільби з лукаІрина Заставна – переможниця молодіжного Кубка Європи зі стрільби з лукаЖанна Наумова – бронзова призерка Всесвітньої гімназіади зі стрільби з лукаТрапезнікова і Борик – бронзові призери чемпіонату України серед спортивних шкілГнип, Трапезнікова і Наумова – бронзові призерки чемпіонату України серед спортшкілЖанна Наумова – переможниця першої історичної Всеукраїнської гімназіадиСеред найсильніших лучників України Наумова четвертаСофія Васильєва – чемпіонка України зі стрільби з лука серед кадетівТрапезнікова і Іваницький – бронзові призери світового чемпіонату зі стрільби з лукаЖанна Наумова – бронзова призерка юніорського чемпіонату світу зі стрільби з лукаСоломія Трапезнікова – чемпіонка України зі стрільби з лука у приміщенніЖанна Наумова – срібна призерка юніорського чемпіонату зі стрільби з лукаКатерина Соколенко успішно розпочала зимовий сезонУ національному рейтингу кращих стрільців з лука Іваницький третійЮніорський рейтинг зі стрільби з лука очолила Соломія Трапезнікова