Стрільба з лука : П’ятнадцятирічні Наумова і Сліпець серед юніорів не загубилися

У м. Львові на лукодромі «Динамо» впродовж 18-22 червня 2017р. відбувся чемпіонат України зі стрільби з лука серед юніорів-спортсменів віком до 20 років.
У змаганнях дівчат срібною призеркою чемпіонату стала учениця 9 класу Львівського училища фізичної культури, п’ятнадцятирічна Жанна Наумова (на фото). У фіналі Жанна з рахунком 2:6 поступилася сумчанці Євгенії Чібісовій, а до того послідовно перемогла Лесю Снагошенко з Сум 6:0, Катерину Мазорчук з Харкова 6:4, львів’янку Марію Машовську 6:4 та Анну Пархоменко з Києва 6:5.
Однокласник Жанни Остап Сліпець не загубився серед юніорів. Зупинити його зумів у ¼ фіналу лише майбутній переможець Борис Букатевич зі Львова і то лише у додатковому пострілі. У Остапа п’ята підсумкова позиція.
Лідери юніорської збірної, другокурсниці училища Соломія Гнип і Соломія Трапезнікова вибули із змагань у 1/8 фіналу: Гнип поступилася Машовській 5:6,  Траперзнікова – своїй одногрупниці Тамарі Паламарчук 4:6. У 1/4ій Паламарчук програла Чібісовій 5:6 і посіла 5 місце. Гнип, Трапезнікова, а також учениця 10 класу Катрін Онишкевич розділили 9 місце.
Гнип і Трапезнікова дещо реабілітувалися у командних змаганнях. Разом з Романом Шереметом Соломія Гнип стала переможницею у міксті – турнірі змішаних команд, а з Соломією Трапезніковою і цьогорічною випускницею Олександрою Комаровою – срібною призеркою у командній першості. У фінальній дуелі львів’янки поступилися сумчанкам 3:5.
Остап Сліпець разом з Антоном Худою (І курс) посів 4 місце у командному турнірі серед юніорів.

Студент Львівського коледжу спорту Олександр Панциру - чемпіон України зі стрільби з лукаВихованка коледжу спорту Соломія Гнип - дворазова лауреатка Гран Прі Європи зі стрільби з лукаПанциру та Фадєєва - переможці юніорського чемпіонату України зі стрільби з лука у приміщенніПавло Сорока - бронзовий призер юнацького чемпіонату України зі стрільби з лукаСтудент коледжу спорту Панциру - срібний та бронзовий призер чемпіонату України зі стрільби з лукаПанциру та Фадєєва серед переможців юніорського чемпіонату України зі стрільби з лукаВихованка Львівського коледжу спорту Соломія Гнип серед призерів Кубка України зі стрільби з лукаАнастасія Фадєєва - чемпіонка Європи, Олександр Панциру - бронзовий призерАнастасія Фадєєва та Олександр Панциру змагатимуться на молодіжному чемпіонаті ЄвропиАнастасія Німець, Олег Царьков та Олександр Галкін - бронзові призери Кубка світу зі стрільбиОлександр Панциру - переможець міжнародних змагань зі стрільби з лука у ПольщіУчні коледжу спорту Анастасія Фадєєва та Олександр Панциру -медалісти міжнародних змагань у СловеніїВихованка Львівського коледжу спорту Соломія Гнип у десятці кращих Кубка світу зі стрільби з лукаЖанна Наумова - чемпіонка Європи, Олександр Панциру - бронзовий призерНа чемпіонаті України зі стрільби з лука вихованці коледжу спорту відзначилися у командних змаганнях