47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : П’ятнадцятирічні Наумова і Сліпець серед юніорів не загубилися


   У м. Львові на лукодромі «Динамо» впродовж 18-22 червня 2017р. відбувся чемпіонат України зі стрільби з лука серед юніорів-спортсменів віком до 20 років.
У змаганнях дівчат срібною призеркою чемпіонату стала учениця 9 класу Львівського училища фізичної культури, п’ятнадцятирічна Жанна Наумова (на фото). У фіналі Жанна з рахунком 2:6 поступилася сумчанці Євгенії Чібісовій, а до того послідовно перемогла Лесю Снагошенко з Сум 6:0, Катерину Мазорчук з Харкова 6:4, львів’янку Марію Машовську 6:4 та Анну Пархоменко з Києва 6:5.
Однокласник Жанни Остап Сліпець не загубився серед юніорів. Зупинити його зумів у ¼ фіналу лише майбутній переможець Борис Букатевич зі Львова і то лише у додатковому пострілі. У Остапа п’ята підсумкова позиція.
Лідери юніорської збірної, другокурсниці училища Соломія Гнип і Соломія Трапезнікова вибули із змагань у 1/8 фіналу: Гнип поступилася Машовській 5:6,  Траперзнікова – своїй одногрупниці Тамарі Паламарчук 4:6. У 1/4ій Паламарчук програла Чібісовій 5:6 і посіла 5 місце. Гнип, Трапезнікова, а також учениця 10 класу Катрін Онишкевич розділили 9 місце.
Гнип і Трапезнікова дещо реабілітувалися у командних змаганнях. Разом з Романом Шереметом Соломія Гнип стала переможницею у міксті – турнірі змішаних команд, а з Соломією Трапезніковою і цьогорічною випускницею Олександрою Комаровою – срібною призеркою у командній першості. У фінальній дуелі львів’янки поступилися сумчанкам 3:5.
Остап Сліпець разом з Антоном Худою (І курс) посів 4 місце у командному турнірі серед юніорів.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСтрільба з лука

Стрільба з лука

Трапезнікова і Гнип на подіумі Кубка України пам’яті Богдана КокотаСоломія Гнип дебютує на Кубку світуВ активі Жанни Наумової три європейські нагороди зі стрільби з лукаНаумова, Булах і Панциру поборються за європейські стрілецькі нагородиВихованки ЛУФК Гнип і Наумова на подіумі чемпіонату України зі стрільби з лукаЖанна Наумова – чемпіонка України зі стрільби з лукаІрина Заставна – переможниця молодіжного Кубка Європи зі стрільби з лукаЖанна Наумова – бронзова призерка Всесвітньої гімназіади зі стрільби з лукаТрапезнікова і Борик – бронзові призери чемпіонату України серед спортивних шкілГнип, Трапезнікова і Наумова – бронзові призерки чемпіонату України серед спортшкілЖанна Наумова – переможниця першої історичної Всеукраїнської гімназіадиСеред найсильніших лучників України Наумова четвертаСофія Васильєва – чемпіонка України зі стрільби з лука серед кадетівТрапезнікова і Іваницький – бронзові призери світового чемпіонату зі стрільби з лукаЖанна Наумова – бронзова призерка юніорського чемпіонату світу зі стрільби з лука