48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : Олімпійський відбір Іваницький програв


В рамках юніорського чемпіонату України зі стрільби з лука, який 11-16 червня 2010р. проходив у м.Львові, відбувся відбір у збірну команду України, яка візьме участь у І Юнацьких Олімпійських іграх, що у серпні стартують у Сінгапурі. Серед Хлопців право змагатись на юнацькій олімпіаді виборов львів'янин Віталій Комонюк. Прикро, але Георгій Іваницький, який здобув олімпійську ліцензію для України під час минулорічного чемпіонату світу, Віталію програв. Слабою втіхою для Георгія буде участь у молодіжному чемпіонаті Європи, який у липні пройде у Німеччині.
Серед дівчат путівку на І Юнацькі Олімпійські ігри виборола чернівчанка Лідія Січенікова. Вона випередила відразу трьох львів'янок: Ірину Дубас, Дарію Гончарову та Вероніку Марченко.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСтрільба з лука

Стрільба з лука

Трапезнікова – чемпіонка України, Панциру і Булах – у п’ятірці кращихГеоргій Іваницький – бронзовий лауреат Гран Прі Європи зі стрільби з лукаЖанна Наумова і Єва Булах – бронзові призерки міжнародних змагань у ТуреччиніЖанна Наумова: «Тепер вчусь у спортивному училищі. Там нікого медалями не здивуєш» Жанна Наумова: «Оскільки вчусь у спортивному училищі, то маю два тренування в день»Булах, Наумова і Панциру вибороли місця у молодіжній збірнійУчениця ЛУФК Жанна Наумова – чемпіонка Європи зі стрільби з лукаОстап Сліпець і Максим Борик – бронзові призери кадетського чемпіонату УкраїниКатерина Палеха і з «блочного» лука стріляє влучноМаркіян Івашко – зимовий чемпіон України зі стрільби з лукаЄва Булах – чемпіонка України зі стрільби з лука у приміщенніБулах і Панциру у топ-8 Світової серії зі стрільби з лукаКатерина Соколенко – переможниця 24-годинного стрілецького марафонуЖанна Наумова – бронзова призерка Кубка України зі стрільби з лука у приміщенніТрапезнікова і Гнип взяли участь у історичному чемпіонаті світу