Стрільба з лука : Третя європейська медаль Павла Коростильова

У м. Баку (Азербайджан) продовжується чемпіонат Європи з кульової стрільби.
У швидкісній стрільбі з пістолета на 25м бронзову медаль у командній першості виборола збірна України у складі вихованців Львівського училища фізичної культури Павла Коростильов (IIкурс), Володимира Пастернака ( вип.2008р.) та дніпровця Дениса Кушнірова.
                    У особистій першості Коростильов посів 6 місце, Пастернак – одинадцяте, Кушніров – тринадцяте.

Стрільба з лука

Катерина Соколенко – переможниця 24-годинного стрілецького марафонуЖанна Наумова – бронзова призерка Кубка України зі стрільби з лука у приміщенніТрапезнікова і Гнип взяли участь у історичному чемпіонаті світуЖанна Наумова у топ-16 юнацької олімпіадиВихованки ЛУФК Наумова і Чудик вступають у боротьбу за олімпійські нагородиОстап Сліпець переміг олімпійського чемпіона і здобув Кубок УкраїниОстап Сліпець – переможець кадетської «Золотої осені»На чемпіонаті Європи Іваницький без медалі, але з європейською ліцензієюГеоргій Іваницький стартує на чемпіонаті Європи Жанна Наумова відібралась на юнацьку олімпіадуІвашко та Іваницький – срібні лауреати Гран Прі Європи зі стрільби з лукаМаркіян Івашко – рекордсмен світу зі стрільби з лукаТрапезнікова і Гнип на подіумі Кубка України пам’яті Богдана КокотаСоломія Гнип дебютує на Кубку світуВ активі Жанни Наумової три європейські нагороди зі стрільби з лука