ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : На «Стрілах Слобожанщини» відзначилась Соколенко


        24-27 серпня 2017р. у м.Харкові відбувся ІІІ етап Кубка України «Стріли Слобожанщини» зі стрільби з лука.
В особистій першості серед жінок ІІІ місце на турнірі посіла вихованка Львівського училища фізичної культури Катерина Соколенко (вип.2006р.).
У півфіналі Катерина (на фото) поступилася Поліні Родіоновій з Сум 1:7, а в поєдинку за «бронзу» перемогла чернівчанку Олександру Кукурузяк 6:0.
Студентка ІІІ курсу училища Соломія Гнип посіла 5 місце, а її однокурсниця Соломія Трапезнікова – дев’яте.
Катерина Соколенко у складі збірної Львівської обл. стала переможницею у командних змаганнях та разом з Сергієм Макаревичем посіла 4 місце у турнірі змішаних команд.
У змаганнях кадеток першокурсниця Олександра Комарова показала п’ятий результат.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСтрільба з лука

Стрільба з лука

На «Золотій осені» Наумова і Комарова змагались за місце у збірнійЛучниці ЛУФК відібрались на чемпіонат світуНа «Стрілах Слобожанщини» відзначилась СоколенкоНа дебютному Кубку світу Трапезнікова восьма у командіТрапезнікова дебютує на Кубку світуЧемпіонський титул зі стрільби з лука розіграли Іваницький і ІвашкоТретя європейська медаль Павла КоростильоваДва «срібла» Ігора Кардаша на чемпіонаті з блочного лукаГнип і Трапезнікова – призерки молодіжного кубка ЄвропиНа Кубку пам’яті Богдана Кокота переміг ІваницькийВихованки ЛУФК серед призерок меморіалу Ірени ШидловскоїП’ятнадцятирічні Наумова і Сліпець серед юніорів не загубилисяНа Кубку світу в Анталії Іваницький і Соколенко поступились синхронноОнишкевич, Шмульська і Булах – чемпіонки України зі стрільби з лука серед дівчатНа Кубку Чернівців Трапезнікова і Гнип відігрались у командній стрільбі