48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : На «Золотій осені» Наумова і Комарова змагались за місце у збірній


      10-16 вересня 2017р. у Львові на лукодромі «Динамо» відбувся традиційний міжнародний турнір «Золота осінь» зі стрільби з лука.
Переможцями змагань в особистій першості стали представники Туреччини Мете Газоз серед чоловіків і Ясмін Анагьоз серед жінок.
Студенти училища фізичної культури Антон Худа (ІІ курс), Соломія Трапезнікова та Соломія Гнип (ІІІ курс) боротьбу на турнірі припинили у 1/8 фіналу, поступившись відповідно Аляксандру Лянушеву з Білорусі 2:6, переможниці Анагьоз 3:7 та харків’янці Дарії Павліченко 2:6.
Дівчата дещо реабілітувались у командних змаганнях. У складі юніорської збірної України, у якій окрім них виступала Катерина Мазорчук з Харкова, обидві Соломії посіли ІІ місце, поступившись у фіналі збірній Білорусі лише у додаткових пострілах (4:5, 23:27).
У міксті Соломія Гнип разом з Романом Шереметом (юніорська збірна) на 5 місці. У ¼-ій Соломія і Роман поступились збірній Харківської обл. у складі Павліченко Дарії та олімпійського чемпіона Віктора Рубана 4:5 (додаткова серія 16:20).
Окремо у турнірі змагались спортсмени кадетської вікової категорії (вік до 17 років).
Серед дівчат переможницею турніру стала білоруска Карина Казловская, яка у фіналі здолала Анну Віхрову з Сум 6:2. Десятикласниця училища Жанна Наумова (на фото) посіла 4 місце, поступившись у півфіналі майбутній переможниці 3:7, а у поєдинку за ІІІ місце – ще й киянці Ользі Вєпринцевій 4:6.
Також Вєпринцеву у ¼ фіналу не змогла подолати і першокурсниця Олександра Комарова (5:6, додатковий постріл 8:9). У Олександри шоста підсумкова позиція. Ірина Шмульська (11 кл.) посіла 7 місце.
У командному турнірі перемогла команда львівської СДЮШОР «Електрон», у складі якої виступала Олександра Комарова. У фіналі «електронівки» перемогли збірну кадетську України на чолі з Жанною Наумовою 5:3. На третьому місці збірна Львова, за яку виступали виключно учениці ЛУФК Ірина Шмульська, Єва Булач і Вікторія Бавшина.
У міксті (змішані команди) перемогу здобув білоруський дует Карина Казловская/Антон Цярета. Друге місце посіли Жанна Наумова і Олександр Панциру (кадетська збірна України), третє – Олександра Комарова і Остап Сліпець (СДЮШОР «Електрон»).
В особистій першості серед хлопців Остап Сліпець (10 кл.) на 5 місці, в командних змаганнях – на четвертому.
Цікаво, що для українських лучників «Золота Осінь» розглядалася як один з етапів відбору на світові чемпіонати серед еліти та молоді (юніори і кадети). Соломіят Гнип і Соломія Трапезнікова своє місце у юніорській збірній вже вибороли, а от хто буде представляти кадетську збірну (Жанна Наумова чи Олександра Комарова), буде вирішувати тренерська рада.
 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Стрільба з лука

Стрільба з лука

Георгій Іваницький – срібний лауреат Кубка світу зі стрільби з лукаМаркіян Івашко – абсолютний переможець Кубка КокотаПанциру, Наумова і Онишкевич серед переможців юніорського чемпіонату Лучники ЛУФК сильні у командній стрільбіКубок Чернівців розіграли Івашко та ІваницькийУчениця ЛУФК Жанна Наумова – найкраща спортсменка Львівщини у травні 2019р.Жанна Наумова – переможниця молодіжного Кубка Європи зі стрільби з лука.Сліпець і Борик – переможці «Олімпійських надій-2019» зі стрільби з лукаІваницький, Трапезнікова і Гнип – чемпіони України зі стрільби з лука у командіКатерина Палеха пробує себе у новій якостіТрапезнікова – чемпіонка України, Панциру і Булах – у п’ятірці кращихГеоргій Іваницький – бронзовий лауреат Гран Прі Європи зі стрільби з лукаЖанна Наумова і Єва Булах – бронзові призерки міжнародних змагань у ТуреччиніЖанна Наумова: «Тепер вчусь у спортивному училищі. Там нікого медалями не здивуєш» Жанна Наумова: «Оскільки вчусь у спортивному училищі, то маю два тренування в день»