48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : Палеха і Грачов перемагають на Гран-Прі Європи


Катерина ПалехаДві найвищі нагороди турніру везе додому вихованка ЛУФК Катерина Палеха (вип. 1999 р.). Спочатку Катерина у складі національної збірної здобула перемогу у змаганнях жіночих команд. У фіналі українки здолали збірну Грузії 214: 203. У складі грузинської команди виступала інша вихованка училища Крістіна Есебуа. А потім разом з ще одним вихованцем відділення стрільби з лука Дмитром Грачовим ( роки навчання 1998-2001 рр. ) стала кращою у міксі (змішані команди). Тут українці подолали росіян 143: 138. У змаганнях чоловіків збірна України, у складі якої виступав Дмитро Грачов, на 3 місці. За вихід у фінал українські чоловіки поступилися росіянам 210 : 215, а у поєдинку за бронзу перемогли італійців 218 : 216.
В особистій першості Дмитро посів 6 місце серед чоловіків, Катерина - девята серед жінок. У змаганнях чоловіків переміг українець Валентин Хавтура, серед жінок – італійка Піа Кармен Ліонетті. Українки Світлана Гольянова та Ніна Мільченко - на 2 і 3 місцях відповідно.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСтрільба з лука

Стрільба з лука

Георгій Іваницький – бронзовий лауреат Гран Прі Європи зі стрільби з лукаЖанна Наумова і Єва Булах – бронзові призерки міжнародних змагань у ТуреччиніЖанна Наумова: «Тепер вчусь у спортивному училищі. Там нікого медалями не здивуєш» Жанна Наумова: «Оскільки вчусь у спортивному училищі, то маю два тренування в день»Булах, Наумова і Панциру вибороли місця у молодіжній збірнійУчениця ЛУФК Жанна Наумова – чемпіонка Європи зі стрільби з лукаОстап Сліпець і Максим Борик – бронзові призери кадетського чемпіонату УкраїниКатерина Палеха і з «блочного» лука стріляє влучноМаркіян Івашко – зимовий чемпіон України зі стрільби з лукаЄва Булах – чемпіонка України зі стрільби з лука у приміщенніБулах і Панциру у топ-8 Світової серії зі стрільби з лукаКатерина Соколенко – переможниця 24-годинного стрілецького марафонуЖанна Наумова – бронзова призерка Кубка України зі стрільби з лука у приміщенніТрапезнікова і Гнип взяли участь у історичному чемпіонаті світуЖанна Наумова у топ-16 юнацької олімпіади