48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : Дмитро Сидорук – срібний призер Ігор нескорених


        У м.Торонто (Канада) впродовж 23-30 вересня 2017р. тривали треті за ліком Ігри нескорених (Invictus Games).
У стрільбі з лука срібним призером Ігор став вихованець Львівського училища фізичної культури Дмитро Сидорук                   (вип.2002 р.). Переміг Крістіан Равнхолт з Данії.
Окрім стрільби з лука Сидорук змагався і у легкій атлетиці. У попередніх забігах на дистанції 100 і 200 м Дмитро показав результати 13,1 (5 місце) і 26,5 сек (2 місце), однак до фіналів не кваліфікувався.
Ігри нескорених – це міжнародні змагання, в яких беруть участь поранені   військовослужбовці та пов’язані з ними ветерани. Засновником Ігор є принц Гаррі Уельський. Перші подібні змагання відбулися 2014 р. у Лондоні, другі – у м.Орландо (США) у 2016р. 
 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСтрільба з лука

Стрільба з лука

Трапезнікова – чемпіонка України, Панциру і Булах – у п’ятірці кращихГеоргій Іваницький – бронзовий лауреат Гран Прі Європи зі стрільби з лукаЖанна Наумова і Єва Булах – бронзові призерки міжнародних змагань у ТуреччиніЖанна Наумова: «Тепер вчусь у спортивному училищі. Там нікого медалями не здивуєш» Жанна Наумова: «Оскільки вчусь у спортивному училищі, то маю два тренування в день»Булах, Наумова і Панциру вибороли місця у молодіжній збірнійУчениця ЛУФК Жанна Наумова – чемпіонка Європи зі стрільби з лукаОстап Сліпець і Максим Борик – бронзові призери кадетського чемпіонату УкраїниКатерина Палеха і з «блочного» лука стріляє влучноМаркіян Івашко – зимовий чемпіон України зі стрільби з лукаЄва Булах – чемпіонка України зі стрільби з лука у приміщенніБулах і Панциру у топ-8 Світової серії зі стрільби з лукаКатерина Соколенко – переможниця 24-годинного стрілецького марафонуЖанна Наумова – бронзова призерка Кубка України зі стрільби з лука у приміщенніТрапезнікова і Гнип взяли участь у історичному чемпіонаті світу