47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : Найкраще на світовій першості виступила Соломія Гнип


        У м.Росаріо (Аргентина) впродовж 2-8 жовтня 2017р. відбувся чемпіонат світу зі стрільби з лука серед юніорів і кадетів, участь у якому у складі збірної України взяли студентки ІІІ курсу Львівського училища фізичної культури Соломія Гнип та Соломія Трапезнікова і учениця 10 класу Жанна Наумова.
Найкраще на світовій першості виступила Соломія Гнип (на фото), яка на турнірі юніорських змішаних команд разом з львів’янином Романом Шереметом посіла 4 місце.
У особистій першості обидві Соломії розмістилися на 33 позиції, каменем спотикання для Гнип у 1/16 фіналу стала кореянка Сомін Парк, для Трапезнікової – американка Сара Хейвуд.
У командних змаганнях збірна України на 9 місці. Жанна Наумова змагалась у кадетській віковій категорії. На старті Жанна легко розправилась з представницею Гонкогну Вей Тінг Хо 6:0, далі перестріляла Ілінцу Феціору з Румунії 6:2, а от у 1/16 фіналу не справилась з Шу-Пінг Су з китайського Тайбею 2:6 і у підсумку посіла 17 місце.
У командній першості кадетська збірна України дев’ята. У 1/8 фіналу українки поступились Японії 2:6.
Як ми вже повідомляли, у рамках молодіжного чемпіонату світу у Росаріо відбувся основний кваліфікаційний турнір до участі у ІІІ літніх юнацьких Олімпійських іграх, які рівно через рік пройдуть у тій же Аргентині. Жанна Наумова посіла на турнірі 6 місце і виборола олімпійську ліцензію.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСтрільба з лука

Стрільба з лука

Трапезнікова і Іваницький – бронзові призери світового чемпіонату зі стрільби з лукаЖанна Наумова – бронзова призерка юніорського чемпіонату світу зі стрільби з лукаСоломія Трапезнікова – чемпіонка України зі стрільби з лука у приміщенніЖанна Наумова – срібна призерка юніорського чемпіонату зі стрільби з лукаКатерина Соколенко успішно розпочала зимовий сезонУ національному рейтингу кращих стрільців з лука Іваницький третійЮніорський рейтинг зі стрільби з лука очолила Соломія ТрапезніковаСеред дівчат-кадеток в Україні найкраща Олександра КомароваОлександра Комарова – срібна призерка Кубка України зі стрільби з лукаНайкраще на світовій першості виступила Соломія ГнипДмитро Сидорук – кавалер ордена «За заслуги»Жанна Наумова здобула ліцензію на юнацьку олімпіаду Дмитро Сидорук – срібний призер Ігор нескоренихУ Росаріо Жанна Наумова виборюватиме олімпійську ліцензіюНа «Золотій осені» Наумова і Комарова змагались за місце у збірній