47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : Вихованки ЛУФК Гнип і Наумова на подіумі чемпіонату України зі стрільби з лука


    Відразу двоє вихованок Львівського училища фізичної культури піднялися на подіум чемпіонату України зі стрільби з лука, який 13-20 червня 2018р. проходив у м.Черкасах: студентка ІІІ курсу Соломія Гнип посіла ІІ місце, учениця 10 класу Жанна Наумова стала бронзовою призеркою.
У поєдинку за чемпіонство Соломія не осилила харків’янку Дарію Павліченко 2:6, а Жанна в поєдинку за «бронзу» перемогла Ірину Хочину з Сум 7:3. Цікаво, що у півфіналі Наумова поступилася майбутній чемпіонці лише за додатковою стрілою (5:5, 7:9).
Єва Булах (9кл.), Соломія Трапезнікова (ІІІк.), Катерина Соколенко (вип. 2006р.) вибули зі змагань у 1/8 фіналу і розділили між собою 9 місце.
У турнірі змішаних команд вихованець училища Маркіян Івашко (вип. 1996р.) разом з Веронікою Марченко виборов бронзову нагороду, Соломія Трапезнікова у парі з Сергієм Макаревичем посіла 6 місце.
У командних змаганнях і жіноча, і чоловіча команди Львівської обл. зупинилися на 5 місці. У складі жіночої виступали Соломія Гнип і Катерина Соколенко, у складі чоловічої – Маркіян Івашко і Георгій Іваницький (вип. 2012р.).
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСтрільба з лука

Стрільба з лука

Соломія Гнип дебютує на Кубку світуВ активі Жанни Наумової три європейські нагороди зі стрільби з лукаНаумова, Булах і Панциру поборються за європейські стрілецькі нагородиВихованки ЛУФК Гнип і Наумова на подіумі чемпіонату України зі стрільби з лукаЖанна Наумова – чемпіонка України зі стрільби з лукаІрина Заставна – переможниця молодіжного Кубка Європи зі стрільби з лукаЖанна Наумова – бронзова призерка Всесвітньої гімназіади зі стрільби з лукаТрапезнікова і Борик – бронзові призери чемпіонату України серед спортивних шкілГнип, Трапезнікова і Наумова – бронзові призерки чемпіонату України серед спортшкілЖанна Наумова – переможниця першої історичної Всеукраїнської гімназіадиСеред найсильніших лучників України Наумова четвертаСофія Васильєва – чемпіонка України зі стрільби з лука серед кадетівТрапезнікова і Іваницький – бронзові призери світового чемпіонату зі стрільби з лукаЖанна Наумова – бронзова призерка юніорського чемпіонату світу зі стрільби з лукаСоломія Трапезнікова – чемпіонка України зі стрільби з лука у приміщенні