47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : В активі Жанни Наумової три європейські нагороди зі стрільби з лука


             Впродовж 26 червня – 1 липня 2018р. у грецькому місті Патрас проходив чемпіонат Європи зі стрільби з лука серед юніорів та кадетів.
         Серед дівчат-юніорок відразу три нагороди в активі учениці 11 класу Львівського училища фізичної культури Жанни Наумової (на фото). Разом з сумчанкою Євгенією Чибісовою та Олександрою Кукурузяк зі Львова Жанна стала чемпіонкою Європи у командній першості. У фінальній дуелі українки перемогли британок 6:2.
         У стрільбі на особисту першість Жанна поступилася туркені Гульназ Коскун і посіла ІІ місце. Так само і в турнірі змішаних команд українська пара Наумова/Микита Кравчук (Харків) пропустили на першу сходинку нагородного подіуму турецький дует.
         У категорії кадетів чемпіоном Європи став десятикласник училища Олександр Панциру. У фіналі Олександр здолав Даміана Вайса з Нідерландів 6:2.
         Олександр посів також два четвертих місця у командній стрільбі та стрільбі змішаних команд.
         Ще одна десятикласниця Єва Булах посіла 4 місце у командних змаганнях дівчат-кадеток.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСтрільба з лука

Стрільба з лука

Соломія Гнип дебютує на Кубку світуВ активі Жанни Наумової три європейські нагороди зі стрільби з лукаНаумова, Булах і Панциру поборються за європейські стрілецькі нагородиВихованки ЛУФК Гнип і Наумова на подіумі чемпіонату України зі стрільби з лукаЖанна Наумова – чемпіонка України зі стрільби з лукаІрина Заставна – переможниця молодіжного Кубка Європи зі стрільби з лукаЖанна Наумова – бронзова призерка Всесвітньої гімназіади зі стрільби з лукаТрапезнікова і Борик – бронзові призери чемпіонату України серед спортивних шкілГнип, Трапезнікова і Наумова – бронзові призерки чемпіонату України серед спортшкілЖанна Наумова – переможниця першої історичної Всеукраїнської гімназіадиСеред найсильніших лучників України Наумова четвертаСофія Васильєва – чемпіонка України зі стрільби з лука серед кадетівТрапезнікова і Іваницький – бронзові призери світового чемпіонату зі стрільби з лукаЖанна Наумова – бронзова призерка юніорського чемпіонату світу зі стрільби з лукаСоломія Трапезнікова – чемпіонка України зі стрільби з лука у приміщенні