Стрільба з лука : На чемпіонаті Європи Іваницький без медалі, але з європейською ліцензією

У м.Лігниці (Польща) 27 серпня – 1 вересня 2018р. відбувся чемпіонат Європи зі стрільби з лука.
У особистій першості серед чоловіків 4 місце на чемпіонаті посів вихованець Львівського училища фізичної культури Георгій Іваницький (вип. 2012р.). У поєдинку за «бронзу» Георгій (на фото) поступився срібному призеру бразильської олімпіади французу Жану-Шарлю Валладону 2:6. Певною втіхою за поразку для Георгія повинна стати ліцензія на ІІ Європейські ігри, які наступного року пройдуть у столиці Білорусі.
У командній першості збірна України у складі Іваницького, сумчанина Олексія Гунбіна та Віктора Рубана з Харкова виступила невдало – у 1/8 фіналу українці за додатковими показниками поступилися Німеччині 4:5.
В ¼ фіналу вибула з боротьби і жіноча збірна, яка програла росіянкам 0:6.
У командних змаганнях квоти на Європейську олімпіаду дісталися першим п’ятьом збірним.
Окрім Іваницького індивідуальну жіночу ліцензію для України виборола Анастасія Павлова з Нової Каховки, яка в змаганнях серед жінок посіла 5 місце.

Студент Львівського коледжу спорту Олександр Панциру - чемпіон України зі стрільби з лукаВихованка коледжу спорту Соломія Гнип - дворазова лауреатка Гран Прі Європи зі стрільби з лукаПанциру та Фадєєва - переможці юніорського чемпіонату України зі стрільби з лука у приміщенніПавло Сорока - бронзовий призер юнацького чемпіонату України зі стрільби з лукаСтудент коледжу спорту Панциру - срібний та бронзовий призер чемпіонату України зі стрільби з лукаПанциру та Фадєєва серед переможців юніорського чемпіонату України зі стрільби з лукаВихованка Львівського коледжу спорту Соломія Гнип серед призерів Кубка України зі стрільби з лукаАнастасія Фадєєва - чемпіонка Європи, Олександр Панциру - бронзовий призерАнастасія Фадєєва та Олександр Панциру змагатимуться на молодіжному чемпіонаті ЄвропиАнастасія Німець, Олег Царьков та Олександр Галкін - бронзові призери Кубка світу зі стрільбиОлександр Панциру - переможець міжнародних змагань зі стрільби з лука у ПольщіУчні коледжу спорту Анастасія Фадєєва та Олександр Панциру -медалісти міжнародних змагань у СловеніїВихованка Львівського коледжу спорту Соломія Гнип у десятці кращих Кубка світу зі стрільби з лукаЖанна Наумова - чемпіонка Європи, Олександр Панциру - бронзовий призерНа чемпіонаті України зі стрільби з лука вихованці коледжу спорту відзначилися у командних змаганнях