Стрільба з лука : На чемпіонаті Європи Іваницький без медалі, але з європейською ліцензією

У м.Лігниці (Польща) 27 серпня – 1 вересня 2018р. відбувся чемпіонат Європи зі стрільби з лука.
У особистій першості серед чоловіків 4 місце на чемпіонаті посів вихованець Львівського училища фізичної культури Георгій Іваницький (вип. 2012р.). У поєдинку за «бронзу» Георгій (на фото) поступився срібному призеру бразильської олімпіади французу Жану-Шарлю Валладону 2:6. Певною втіхою за поразку для Георгія повинна стати ліцензія на ІІ Європейські ігри, які наступного року пройдуть у столиці Білорусі.
У командній першості збірна України у складі Іваницького, сумчанина Олексія Гунбіна та Віктора Рубана з Харкова виступила невдало – у 1/8 фіналу українці за додатковими показниками поступилися Німеччині 4:5.
В ¼ фіналу вибула з боротьби і жіноча збірна, яка програла росіянкам 0:6.
У командних змаганнях квоти на Європейську олімпіаду дісталися першим п’ятьом збірним.
Окрім Іваницького індивідуальну жіночу ліцензію для України виборола Анастасія Павлова з Нової Каховки, яка в змаганнях серед жінок посіла 5 місце.

Стрільба з лука

Катерина Соколенко – переможниця 24-годинного стрілецького марафонуЖанна Наумова – бронзова призерка Кубка України зі стрільби з лука у приміщенніТрапезнікова і Гнип взяли участь у історичному чемпіонаті світуЖанна Наумова у топ-16 юнацької олімпіадиВихованки ЛУФК Наумова і Чудик вступають у боротьбу за олімпійські нагородиОстап Сліпець переміг олімпійського чемпіона і здобув Кубок УкраїниОстап Сліпець – переможець кадетської «Золотої осені»На чемпіонаті Європи Іваницький без медалі, але з європейською ліцензієюГеоргій Іваницький стартує на чемпіонаті Європи Жанна Наумова відібралась на юнацьку олімпіадуІвашко та Іваницький – срібні лауреати Гран Прі Європи зі стрільби з лукаМаркіян Івашко – рекордсмен світу зі стрільби з лукаТрапезнікова і Гнип на подіумі Кубка України пам’яті Богдана КокотаСоломія Гнип дебютує на Кубку світуВ активі Жанни Наумової три європейські нагороди зі стрільби з лука