48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : Остап Сліпець переміг олімпійського чемпіона і здобув Кубок України


У м.Новій Каховці 2-6 жовтня 2018р. відбувся фінал Кубка України зі стрільби з лука. Цими стартами вітчизняні лучники завершували літній змагальний сезон.
В дуелях чоловіків переможцем Кубка України неочікувано став учень 11 класу Львівського училища фізичної культури Остап Сліпець (на фото). У півфіналі Остап переміг самого олімпійського чемпіона Віктора Рубана з Харкова 6:4, а у фіналі – досвідченого рівнянина Валентина Хавтуру 7:3. Десятикласник училища Олександр Панциру посів 4 місце, а випускник 2016 р. Максим Попович – восьме.
Серед жінок перемогу святкувала господарка турніру Анастасія Павлова, яка у фіналі перестріляла юну львів’янку Орисю Дідич 6:2. Вихованка ЛУФК Катерина Соколенко (вип. 2006р.) стала бронзовою призеркою, а цьогорічні випускниці Соломія Гнип і Соломія Трапезнікова посіли 5 і 6 місця відповідно.
У командній першості серед жінок перемогли чернівчанки, які лише за додатковими показниками (5:4 (26:26) обійшли збірну Львівської обл., за яку виступали Дідич, Соколенко і Гнип. Збірна Львівщини-ІІ у складі Трапезнікової, Олександри Комарової (ІІ курс ЛУФК) і Катерини Шабалітової посіла 5 місце. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСтрільба з лука

Стрільба з лука

Трапезнікова – чемпіонка України, Панциру і Булах – у п’ятірці кращихГеоргій Іваницький – бронзовий лауреат Гран Прі Європи зі стрільби з лукаЖанна Наумова і Єва Булах – бронзові призерки міжнародних змагань у ТуреччиніЖанна Наумова: «Тепер вчусь у спортивному училищі. Там нікого медалями не здивуєш» Жанна Наумова: «Оскільки вчусь у спортивному училищі, то маю два тренування в день»Булах, Наумова і Панциру вибороли місця у молодіжній збірнійУчениця ЛУФК Жанна Наумова – чемпіонка Європи зі стрільби з лукаОстап Сліпець і Максим Борик – бронзові призери кадетського чемпіонату УкраїниКатерина Палеха і з «блочного» лука стріляє влучноМаркіян Івашко – зимовий чемпіон України зі стрільби з лукаЄва Булах – чемпіонка України зі стрільби з лука у приміщенніБулах і Панциру у топ-8 Світової серії зі стрільби з лукаКатерина Соколенко – переможниця 24-годинного стрілецького марафонуЖанна Наумова – бронзова призерка Кубка України зі стрільби з лука у приміщенніТрапезнікова і Гнип взяли участь у історичному чемпіонаті світу