Стрільба з лука : Жанна Наумова у топ-16 юнацької олімпіади

18 жовтня 2018р. у столиці Аргентини м.Буенос-Айресі завершилися ІІІ літні юнацькі Олімпійські ігри.
Як ми вже повідомляли, срібною призеркою ігор стала студентка І курсу Львівського училища фізичної культури Оксана Чудик. Оксана посіла ІІ місце у ваговій категорії до 65кг у турнірі з жіночої боротьби.
Окрім Оксани участь у юнацькій олімпіаді взяла і учениця 11 класу Жанна Наумова (на фото). Жанна змагалась у стрільбі з лука.
В 1/16 фіналу Жанна перемогла іранку Соганд Рахмані 6:2 і у 1/8-ій вийшла на одну з фавориток змагань - кореянку Єрийонг Сон. На жаль, боротьби не вийшло – Жанна поступилася 0:6. У підсумку кореянка стала бронзовою призеркою, а перемогу на іграх здобула представниця Китаю Жан Меньяо, яка у фіналі виявилася сильнішою за іспанку Елю Каналес 6:2.
А напередодні особистих турнірів юні лучники розіграли першість у дуелях змішаних інтернаціональних команд. У напарники Жанні дістався представник Кот-д’Івуару Франк Еєні.
У 1/6 фіналу Жанна і Франк перемогли іспано-японський дует Еля Каналес/Тецуя Аошіма 5:4 (перемога за додатковими стрілами), а в 1/8-ій з таким же рахунком поступилися російсько-бангладешській парі Вікторія Харітонова/Ібрагім Резован.

Стрільба з лука

Студент Львівського коледжу спорту Олександр Панциру - чемпіон України зі стрільби з лукаВихованка коледжу спорту Соломія Гнип - дворазова лауреатка Гран Прі Європи зі стрільби з лукаПанциру та Фадєєва - переможці юніорського чемпіонату України зі стрільби з лука у приміщенніПавло Сорока - бронзовий призер юнацького чемпіонату України зі стрільби з лукаСтудент коледжу спорту Панциру - срібний та бронзовий призер чемпіонату України зі стрільби з лукаПанциру та Фадєєва серед переможців юніорського чемпіонату України зі стрільби з лукаВихованка Львівського коледжу спорту Соломія Гнип серед призерів Кубка України зі стрільби з лукаАнастасія Фадєєва - чемпіонка Європи, Олександр Панциру - бронзовий призерАнастасія Фадєєва та Олександр Панциру змагатимуться на молодіжному чемпіонаті ЄвропиАнастасія Німець, Олег Царьков та Олександр Галкін - бронзові призери Кубка світу зі стрільбиОлександр Панциру - переможець міжнародних змагань зі стрільби з лука у ПольщіУчні коледжу спорту Анастасія Фадєєва та Олександр Панциру -медалісти міжнародних змагань у СловеніїВихованка Львівського коледжу спорту Соломія Гнип у десятці кращих Кубка світу зі стрільби з лукаЖанна Наумова - чемпіонка Європи, Олександр Панциру - бронзовий призерНа чемпіонаті України зі стрільби з лука вихованці коледжу спорту відзначилися у командних змаганнях