48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : Катерина Соколенко – переможниця 24-годинного стрілецького марафону


Вихованка Львівського училища фізичної культури Катерина Соколенко (вип. 2006р.) стала переможницею традиційних міжнародних 24-годинних змагань зі стрільби з лука, які вже вчотирнадцяте проводилися у польському м.Радзимін.
Своєрідний стрілецький марафон стартував о 12год. 1 грудня і завершився о 12год. 2 грудня 2018р. і носив командний характер. За добу команди, які складалися з 3-4 осіб незалежно від статі, мали випустити 720 стріл – по 30 стріл на годину будь-яким учасником колективу. Визначалися також переможці в індивідуальній першості окремо серед чоловіків і жінок – за найкращим результатом однієї годинної серії.
Перемогу на турнірі здобула збірна команда України у складі львів’ян Ярослава Мокринського, Сергія Макаревича та Катерини Соколенко. У сумі українці набрали 6898 очків і на 80 пунктів випередили польську дружину «Маримонт».
І в особистій жіночій першості Соколенко (на фото) показала найкращий результат – 291 очко. Польки Каміла Наплошек і Малгожата Гураль настріляли 285 і 284 очків відповідно.
Серед чоловіків подвійну перемогу святкували Сергій Макаревич (298 очків) і Ярослав Мокринський (297). 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСтрільба з лука

Стрільба з лука

Жанна Наумова: «Оскільки вчусь у спортивному училищі, то маю два тренування в день»Булах, Наумова і Панциру вибороли місця у молодіжній збірнійУчениця ЛУФК Жанна Наумова – чемпіонка Європи зі стрільби з лукаОстап Сліпець і Максим Борик – бронзові призери кадетського чемпіонату УкраїниКатерина Палеха і з «блочного» лука стріляє влучноМаркіян Івашко – зимовий чемпіон України зі стрільби з лукаЄва Булах – чемпіонка України зі стрільби з лука у приміщенніБулах і Панциру у топ-8 Світової серії зі стрільби з лукаКатерина Соколенко – переможниця 24-годинного стрілецького марафонуЖанна Наумова – бронзова призерка Кубка України зі стрільби з лука у приміщенніТрапезнікова і Гнип взяли участь у історичному чемпіонаті світуЖанна Наумова у топ-16 юнацької олімпіадиВихованки ЛУФК Наумова і Чудик вступають у боротьбу за олімпійські нагородиОстап Сліпець переміг олімпійського чемпіона і здобув Кубок УкраїниОстап Сліпець – переможець кадетської «Золотої осені»